הדר דף הבית בלי JCI

יום עיון למאבק באלימות נגד נשים17.2.15

בשבוע החולף התקיים במרכז הרפואי הלל יפה יום עיון שיוחד כולו ליום המשפחה ולמאבק באלימות נגד נשים. ביום העיון, שאורגן על ידי דניאלה עקב, מרכזת הרווחה והממונה על שוויון מגדרי וקידום נשים ב"הלל יפה", השתתפו כ-180 אנשי סגל מהסקטורים השונים, שנהנו מארוחת בוקר מאוחרת, ברכות של הנהלת המרכז הרפואי, הרצאה בנושא שוויון מגדרי, וכן מהרצאת ההעשרה אותה העבירה אלה גולן, שכותרתה הייתה "לדעת לבחור", ואשר עסקה בחייה כמי שהייתה אחת מנשותיו של גואל רצון, וחוותה שבי פסיכולוגי, כלא רגשי ועוד.

 

אלה גולן גם שיתפה את הקהל בסיפור יציאתה לחופשי מהכת של גואל רצון, החזרה למציאות וההתפכחות הכואבת, כאשר היא מלווה את סיפורה בדוגמאות, וכן בקריאה נרגשת לנשים על הסימנים להשתלטות רגשית אלימה של בן זוג, מתוך ניסיונה הפרטי.

 

כאמור, לבד, מהרצאתה המרתקת, קיבלו את פני הקהל שגדש את האולם גם ברכות של סגן מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מיקי דודקביץ', שהזכיר לטובה את שדרת הניהול הנשית הרחבה שיש בבית החולים בכל הסקטורים. לעובדה מרשימה זו, הצטרפה גם דינה פיינבלט, מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי, שדיברה על הכוח שיש לנשים בהתנהגותן היומיומית בכדי לשבור את תקרת הזכוכית, שהחברה מציבה בפניהן לעתים, וביקשה להודות לכל אחת מהנשים שנכחו באולם על מאמציהן ועבודתן המבורכת.

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד