הדר דף הבית בלי JCI

טקס עובדים מצטיינים לשנת 2015

מערכות מידע, רשומות רפואיות, מכון פתולוגי, פגייה, אמרכלות, טיפול נמרץ ומשאבי אנוש – אלו המחלקות שמתוכן יצאו העובדים שזכו השנה לקבל פרס הוקרה על הצטיינותם במקום עבודתם - המרכז הרפואי הלל יפה.

 

קבלת הפרסים נערכה בטקס חגיגי רב משתתפים, בו עלו המצטיינים בזה אחר זה, כאשר ברקע, מסביר ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי, את הסיבות שבזכותן זכו העובדים באות הוקרה מכובד זה. בנוסף, קיבלו פרסי הוקרה גם ארבע מתנדבות במחלקות נשים, פגייה, אורתופדית ב' וחדר לידה, אשר גם התנדבותן בלטה במיוחד השנה.

 

ד"ר אמנון בן משה, שגם פתח את הטקס, ציין כי אלה שזכו לקבל את פרסי ההוקרה על עבודתם הינם אלה שהוכיחו ערכים של מצוינות, התורמים ליצירת מקום עבודה טוב יותר. עוד הזכיר כי ההון האנושי הוא הלב של הארגון, וכי כל ארגון חייב עובדים המזדהים עם רעיונותיו, ופועלים ללא לאות 365 ימים בשנה.

 

דברים אלו חוזקו על ידי ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, שדיבר על כך שמי שמקבל פרס הצטיינות הוא מי שעשייתו היא מעבר לרגיל וכי הוא לוקח צעד אחד קדימה בעבודתו ויוצר שינוי ועתיד טוב יותר. עוד ציין כי ההצטיינות היא אישית ולעתים קבוצתית, אך עדיין זקוקה תמיד לשילוב ידיים של כל העובדים במגוון המקצועות והתפקידים בבית החולים, כי כלל התמהיל האנושי של בית החולים ותרומת כול העובדים והינם חשובים ועצומים. 

 

במהלך הטקס, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, ברך גם מר אבי קוך בשם ועדי העובדים של בית החולים, וכן נאמו אחת המתנדבות המצטיינות, הגב' רינה אריאלי, ונציגת העובדים המצטיינים - הגב' פסיה גריסרו, שדיברה על הזכות והגאווה להיות חלק ממשפחת הלל יפה, ועל המחויבות שיוצר פרס ההוקרה להמשיך וליצור ואף להעלות את הרף הקיים.

 

את ההפתעה של הטקס סיפקו ד"ר מוחמד מדלג', רופא מתמחה ממחלקה פנימית א', וחברו מוחמד אבו חוסיין, שסגרו את הטקס במחרוזת שירים שנוגנו בכישרון רב בנגינה על כינור, גיטרה ואורגן.

 

שמות המצטיינים:

 

ליטל גפן – מרכזת הטמעת מערכות מידע

אלכס גרינמן – אמרכל תחום מנהל ומשק

פסיה גריסרו – מנהלת המחלקה לרשומות רפואיות

סמירה יונס – מנהלת תחום במכון הפתולוגי

ויקטוריה יצחקוב – כוח עזר במחלקת יילודים ופגים

גדי ליברשטיין – סגן אחות אחראית ביחידה לטיפול נמרץ כללי

טובה מתנה – סגנית מנהלת המחלקה למשאבי אנוש

 

צוות מצטיין – צוות המחלקה לרשומות רפואיות, הכולל את: שמחה אריה, תרזה פונט, בתיה חיותמן, לימור בר, לילך שוץ-ברודנר, ישראלה קטמאו, אתי מחפוד, בר ואקנין, נינה מישייב.

 

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  [1-5]...[11-15]  
 1. לעמוד הקודם
 2.  
 3. 16 
 4. 17 
 5. 18 
 6. 19 
 7. 20 
 8. לעמוד הבא
 9.  [21]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד