הדר דף הבית בלי JCI

הרמת כוסית לראש השנה תשע"ח, 17.9.17

טקס הרמת כוסית לשנה החדשה במרכז הרפואי הלל יפה

 

במרכז הרפואי הלל יפה פתחו את השנה החדשה בטקס הרמת הכוסית המסורתי ובציון כי השנה חוגג בית החולים 60 שנה להקמתו.

 

18/09/2017

 

כמיטב המסורת, התכנס סגל המרכז הרפואי הלל יפה להרמת כוסית לשנה החדשה. מלבד שנה חדשה, ציינו במרכז הרפואי הלל יפה כי שנת תשע"ז הייתה עמוסה בהרבה שינויים, התפתחויות ומורכבויות, וכן כי הייתה זו שנה שבה נושא איכות הטיפול והמצוינות התבלטו משמעותית לאור קבלת תו תקן הרפואה הבינלאומי מטעם ארגון ה-JCI, וכן העמידה ביעדי מדדים שהציב משרד הבריאות. לקראת שנת תשע"ח, ציינו כי בית החולים חוגג 60 שנה להיווסדו, וכי במסגרת תאריך מיוחד זה, מתוכננות פעילויות פנים-ארגוניות וחוץ-ארגוניות, לעובדים ולקהילה.

 

את האירוע פתח ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה, תוך ציון כי ישנה דרישה מתמדת לאזן בין חדשנות, ידע ורצון לשינויים למול מורכבות מערכת הבריאות. "למול אלו", הדגיש, "צוות המרכז הרפואי הוכיח בשנה החולפת כי אין דבר שימנע את הצלחתו במשימות בהן הוא דבק, וכי ערנות, מוטיבציה ואכפתיות הן המנוף לעשייה מוצלחת".

 

בהמשך, ברך ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, את הקהל שנכח באירוע, על העשייה בשנה שחלפה, עשייה שיש בה הירתמות, לילות כימים, של כל העובדים יחד לכדי הצלחה. עוד ציין כי מבחן תוצאה הוא לא הדבר החשוב היחידי, אלא גם הדרך, שיש בה בכדי להראות על שותפות של כל העובדים. עוד ציין כי שנת ה- 60 להיווסדו של בית החולים, אשר חלה השנה, היא תאריך חשוב וייצוגי אשר במהלכה תתקיים פעילות שתהיה בסימן קידום בית החולים והרחבת הממשק עם הקהילה.  

 

שתהיה שנה טובה!

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד