הדר דף הבית בלי JCI

הפנינג הריון ולידה, פברואר 2018

בדרך להורות עוצרים ב"הלל יפה"

 

למעלה מ-200 נשים בהריון ובני זוגן הגיעו בשישי האחרון להפנינג היריון ולידה מפנק במיוחד שערך המרכז הרפואי הלל יפה

 

11/02/2018

 

אולם הכנסים של המרכז הרפואי הלל יפה המה בשישי האחרון בנשים הרות ובני זוגן, שבאו ליהנות מבוקר שכלל ארוחת בוקר קלה ומפנקת יחד עם שפע של מידע מהמומחים של אגף האימהות. הפתעות נעימות נוספות כללו טיפולי עיסוי של מטפלים מטעם המרפאה לרפואה משלימה של בית החולים, ודוכני מציגים שסיפקו השלמה לאווירה השמחה מסביב.

 

במהלך ההפנינג, שנעשה בסיוע שירלי רגב וניקול ישר, הועברו הרצאות על ידי הצוות המקצועי של "הלל יפה" בנושאים מגוונים כגון: סיור וירטואלי באגף האימהות – הרצאה שהועברה על ידי ד"ר חיים דוד, מנהל חדרהלידה; מהלך הלידה וההכנה אליה – הרצאה שהועברה על ידי סילבי אקרמן, מיילדת ומנחת הקורסים להכנה ללידה; סקירות אולטרה-סאונד במהלך ההיריון - הרצאה שהועברה על ידי פרופ' משנה אלון שרים, מנהל היחידה לאולטרה-סאונד מיילדותי; סיוע של הרפואה המשלימה בהיריון ובלידה – הרצאה שהועברה על ידי דנית כץ-שטרן, מטפלת מוסמכת מטעם המרפאה לרפואה משלימה של בית החולים. הרצאה נוספת, שהיוותה אטרקציה לא מעטה ליולדות, הייתה בנושא בחירת השם לרך הנולד – הרצאה שהעביר הנומרולוג דב גרגור.

 

בסיום היום התקיים פאנל של שאלות ותשובות, בו ענו מומחי הלל יפה על שאלות בנושא היריון ולידה ובעיקר איחלו לכל הנוכחות לידה קלה ככל הניתן.

 

צילום: טל זיגדון

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד