הדר דף הבית בלי JCI

יום בטיחות במחלקת ילדים

"להרגיש בטוחים"

ביום בטיחות שנערך במחלקת ילדים התקיימו מגוון פעילויות חווייתיות בנושא בטיחות בבית, במטרה להעלות את המודעות בנושא סביבה בטוחה לילדים

מאת: קעואר מארם, עובדת סוציאלית, מחלקת ילדים

השנה התקיים במחלקת ילדים יום בטיחות, שהיה מעט שונה משנים עברו. את היום ארגנו קעואר מארם, עובדת סוציאלית במחלקת ילדים, בשיתוף הסטודנטיות לעבודה סוציאלית מונא קעדאן וישראלה לאוי. גם סגל המרכז החינוכי של מחלקת הילדים ומנהלת מחלקת הילדים ד"ר עדי קליין היו שותפים. האחרונה אף פתחה את הפעילות בברכת עידוד והמשך עשייה ברוכה לקידום הנושא.

במהלך היום, שנועד לילדים המאושפזים ולהוריהם, התקיימו מגוון פעילויות חווייתיות בנושא בטיחות בבית, במטרה להעלות את המודעות בנושא סביבה בטוחה ובדגש על מניעת פגיעות חוזרות וזיהוי מנגנוני פגיעה.

ההפנינג לווה בהקרנת סרטונים, מצגות, עבודת יצירה של הילדים והוריהם, מופע של ויטלי, הליצן הרפואי של מחלקת הילדים, אשר הדגים סימולציות לתרחיש של חנק ממאכלים אסורים. ההדגמה  נועדה להסביר את הסכנה הכרוכה במאכלים, תוך הצגת חלופות אחרות. פעילות מיוחדת נוספת כללה הצגה קצרה של המטפלת גב' דניאלה הדסי מהמרכז החינוכי, אשר הדגימה עם בובה (בשם נונו) והעבירה מסר לילדים על חשיבות רכיבה בטוחה על אופניים.

בסיום היום חולקו להורים עלוני הסברה והדרכה, בעברית וערבית, מטעם ארגון "בטרם", בנושא תאונות ובטיחות ילדים.

יום הבטיחות הינו מסורת קבועה שמתקיימת במחלקת ילדים מדי שנה. בהמשך צפויים ימי בטיחות נוספים בנושא בטיחות בחורף.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד