הדר דף הבית בלי JCI

הפנינג הריון ולידה, יוני 2018

מפנקים את ההורים שבדרך

 

למעלה מ-150 נשים הרות ומלוויהן באו ליהנות מהפנינג בנושא הריון ולידה, שכלל הרצאות העשרה של אגף האימהות, עיסוי מרגיע להריוניות, ארוחת בוקר מפנקת ודוכני מציגים

 

01/07/2018

 

יום שישי האחרון, כמעט 30 מעלות בחוץ, אבל באולם הכנסים של המרכז הרפואי הלל יפה, המזגן קירר למעלה מ- 150 נשים הרות ומלוויהן, שבאו ליהנות מאירוע מפנק המיועד להורים שבדרך. כמיטב המסורת של הפנינג ההריון והלידה שעורך אגף אמהות במרכז הרפואי, גם הפעם כלל האירוע ארוחת בוקר קלה ומפנקת, הרצאות העשרה של מומחי האגף בתחומים השונים, טיפולי עיסוי של מטפלים מטעם המרפאה לרפואה משלימה של בית החולים ודוכני מציגים, שסיפקו השלמה לאווירה השמחה מסביב.

 

במהלך ההפנינג, שנעשה בסיוע שירלי רגב וניקול ישר, הועברו הרצאות על ידי הצוות המקצועי של "הלל יפה" במגוון נושאים ביניהם: הכרת אגף האמהות – הרצאה שהועברה על ידי ד"ר חיים דוד, מנהל חדר לידה; כל מה שצריך לדעת על אפס הפרדה - הרצאה שהועברה על ידי אורלי בסיס, מפקחת קלינית; סקירות אולטרה-סאונד במהלך ההיריון - הרצאה שהועברה על ידי פרופ' משנה אלון שרים, מנהל היחידה לאולטרה-אסונד מיילדותי; רפואה משלימה בחדרי הלידה - הרצאה שהועברה על ידי דנית כץ-שטרן, מטפלת מוסמכת מטעם המרפאה לרפואה משלימה של בית החולים. הרצאה נוספת, שגררה תגובות נלהבות מהקהל, הייתה הרצאה שהעביר הנומרולוג דב גרגור, בנושא בחירת השם לרך הנולד.

 

בסיום היום איחלו מומחי הלל יפה לכל הנוכחות לידה קלה והזמינו אותן לקחת חלק בהפנינג בנושא הנקה, שיתקיים בסוף יולי השנה.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
  4.  [6-7]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד