הדר דף הבית בלי JCI

הפניניג הנקה, יולי 2018

"הנקה בסטייל"

 

במסגרת שבוע עידוד ההנקה הבינלאומי ארגן גם השנה אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה הפנינג הנקה מפנק לנשים ולתינוקן, בהשתתפות כ-120 נשים

 

25/07/2018

 

מזג האוויר הלוהט בחוץ לא הפריע כלל לכ-120 נשים בחופשת לידה שהגיעו יחד עם ילדיהן הרכים להפנינג הנקה מושקע במיוחד, שארגן אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה.

 

ההפנינג, שאורגן בסיוע שירלי רגב וניקול ישר, נערך במסגרת שבוע ההנקה הבינלאומי, שבו ביצע האגף פעילויות שונות נוספות במחלקות יולדות, יילודים והריון בסיכון.

 

ההפנינג עצמו נפתח בארוחת בוקר מפנקת ועשירה, כנדרש עבור נשים מניקות, וכן עיסויים נעימים במיוחד שבוצעו על ידי מטפלים מבית הספר לרפואה משלימה של "הלל יפה" לנשים, כשהתינוק לצדן, או אפילו עליהן.

 

בהמשך, נהנו המשתתפות מדוכנים מסחריים, כולל צילומי ניו-בורן לתינוקות הרכים, וכן מהרצאות בנושא הנקה נכונה ושיקום רצפת האגן מאת צוות אגף אימהות והמכון לפיזיותרפיה של הלל יפה.

 

לאחר הפסקה קצרה, נמשכה הפעילות בסדנה בהנחיית מר קובי רוזנגרטן, מנהל המרפאה לרפואה משלימה, בנושא רפלקסולוגיה ועיסוי לתינוקות.

 

בסיום היום ציינו המשתתפות כי ההפנינג היה מוצלח וכי מדובר בפעילות שגם "מאווררת" בתקופת חופשת הלידה וגם מעניינת ובעלת תכנים חשובים ורלוונטיים. היום כולו היה מלא באנרגיה נשית חיובית ומרגיעה.

 

צילומים: נמרוד גליקמן

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
  4.  [6]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד