הדר דף הבית בלי JCI

ערב לציון 40 שנה לפגייה

"40 שנה לקטנטנים"

 

מחלקת פגים ויילודים של המרכז הרפואי הלל יפה ציינה 40 שנה להקמת הפגייה בסימן "עבר, הווה, עתיד". לאירוע הוזמנו כל עובדי הפגייה לאורך שנות פעילותה

 

17/09/2018

 

לרגל ציון 40 שנה להקמת הפגייה במרכז הרפואי הלל יפה, יזמה מחלקת פגים ויילודים אירוע חגיגי במעמד הצוות הרפואי והסיעודי שעבד בפגייה לאורך השנים מאז הקמתה, הנהלת המרכז הרפואי ואורחים נוספים, ביניהם הגב' עדנה יורמן, אלמנתו של ד"ר שמואל יורמן ז"ל, מייסד הפגייה.

 

בערב עצמו נהנו הנוכחים ממפגש רעים משמח, ארוחת ערב מפנקת, הרצאה מרתקת, ואווירה רגועה במיוחד. עובדים ותיקים, עובדים שפרשו ועובדים שעדיין מכהנים התקבצו זה לצד זה בקריאות התרגשות מהאירוע המפנק.

  

במהלך הערב הודה ד"ר מיכאל פלדמן, המנהל המכהן של מחלקת פגים ויילודים, לצוות המקצועי על העבודה המסורה, ההירתמות והעשייה לאורך השנים ובהווה, והוסיף: "מרגש לראות יחד את כל צוות הפגייה לדורותיו. עובדים מסורים ומקצועיים שעשו ועושים לילות כימים עבור היילודים הקטנטנים. הפגייה שלנו עברה במהלך השנים שינויים רבים, והגיעה להישגים רבי רושם. בזכות הצוות המקצועי והמסור הצלחנו למקם את הפגייה כאחת הטובות בארץ. בטוחני כי נמשיך בעבודה נהדרת זו". עוד ציין ד"ר פלדמן בפני הקהל כי בימים אלה נבנית פגייה חדשה, במבנה ממוגן, מודרני ורחב ידיים, דבר שעורר מחיאות כפיים ושביעות רצון רבה מהנוכחים".

 

עוד ברך במעמד המרגש ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, שציין את העשייה המקצועית המבורכת של צוותי הפגייה לאורך השנים.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד