הדר דף הבית בלי JCI

מפגש ראשי רשויות

מפגש בריא

 

מפגש נוסף של ראשי הרשויות המקומיות עם הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה נערך לשם המשך שיתוף פעולה וקידום בריאות לרווחת תושבי האזור. מרגישים בריאות באוויר

 

26/02/2019

 

במפגש, שכמוהו מארגן המרכז הרפואי הלל יפה מזה מספר שנים, התעדכנו ראשי הרשויות בכל שהתחדש בשנה החולפת בהלל יפה, תוך כדי הסבר מקיף על פעילות קידום הבריאות הענפה שמקיים בית החולים באזורו, לרווחת התושבים.

 

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, שפתח את המפגש, ציין בפני הנוכחים כי בית החולים נמצא באחד מאזורי הצמיחה והגידול המשגשגים בישראל, וככזה, נדרשת עבורו הקצאת משאבים בכל התחומים: כוח אדם, בינוי, תשתיות, מלונאות, טכנולוגיות ועוד, זאת על מנת להיות ערוך למתן שירותים לכלל האוכלוסייה בכל התחומים.

 

במהלך המפגש זכו הנוכחים להרצאות עדכון של מנהל המערך הכירורגי פרופ' בוריס קסל, ושל מנהל המחלקה האורתופדית ב' ד"ר ירון ברקוביץ'

 

בסיום המפגש נערך דיון פורה על הדרכים שבהן ניתן לשתף פעולה והועלו רעיונות שונים למימוש ולחיזוק הקשר של בית החולים עם הקהילה. בדיון שיבחו ראש מועצת זיכרון יעקב מר זיו דשא, וכן מנהל משאבי אנוש בעיריית אור עקיבא מר ניסים לוי את הטיפול המסור שקיבלו תושביהם ב"הלל יפה" כשנדרשו לכך, עניין אליו הצטרף גם סגן מועצת פורדיס מר כמאל אבודהש.

 

עוד עלה בדיון רעיון ליצירת פורום ראשי רשויות לקידום הבריאות, הצעה שהועלתה על ידי ראש עירית חריש מר יצחק קשת, פורום שיכול לסייע מול גורמים רלוונטיים ליצירת משאבים נוספים לבית החולים. לאלו הצטרף ראש עיריית חדרה מר צביקה גנדלמן, שאמר שנכון ונדרש כי ראשי הרשויות יהיו ה"שליחים של בית החולים" בכל שנדרש, לטובת הציבור באזור. תמימות דעים הייתה, הן של ראשי הרשויות והן של הנהלת בית החולים, שנכחה במפגש, כי שילוב זרועות הוא הדרך הנכונה למתן שירותי רפואה מיטביים לכלל התושבים.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד