הדר דף הבית בלי JCI

יום המחקר בסיעוד

הסתיים בהצלחה כנס מחקר בסיעוד - הראשון של "הלל יפה"

 

בשבוע החולף קיים המרכז הרפואי הלל יפה כנס מחקר ופרויקטים שנערכו על ידי אנשי צוות סיעודי – אחים ואחיות של בית החולים.

 

08/04/2019

 

בכנס, שנפתח בתצוגה מרשימה של פוסטרים מקצועיים שונים שנתלו לסקירה באולם המבואה של קומת הכנסים ב"הלל יפה", והמשיך בהרצאות מרתקות מהעולם המקצועי, הוצגו נושאים שונים שביטאו את העשייה בכל התחומים שבהם נוגעת אחות במהלך עבודתה, הביטים רבים מספור.

 

"אנשים לא תמיד מבינים עד כמה מורכבת עבודתם של אחים ואחיות ועד כמה מאתגר לבצע סנכרון בין היבטים קליניים, נפשיים, חברתיים ומנהליים", מציינת ד"ר אנה אופיר, מרכזת תחום בהנהלת הסיעוד, ומי שהייתה יו"ר הוועדה המדעית והמארגנת של הכנס. "אם תוסיפו לזה מהלך קריירה שיש להחליט עליו, חיי משפחה ואת האתגרים של מערכת הבריאות – הרי שלעסוק גם במחקר - אינה פעולה מובנת מאליה כלל", היא מציינת.

 

לדברים אלו הצטרפו מי שבאו לברך את הקהל שנכח באולם, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, שציין את הצוות הסיעודי ככוח המניע תהליכים רבים בכל הרבדים בבית החולים; וכן מנהלת הסיעוד בחטיבת בתי החולים הממשלתיים הגב' ענבל ירקוני, שהדגישה כי קיומו של יום מסוג זה אינו ברור מאליו במציאות הקיימת ובקשיי מערכת הבריאות.

 

בברכתה של מנהלת הסיעוד של "הלל יפה" הגב' דינה פיינבלט, שהייתה שותפה לכנס ולארגונו, דיברה בגאווה רבה על עד כמה קידום המחקר בקרב אחים ואחיות יוצר העצמה ושיתוף ידע ומוביל לחדשנות ולמצוינות אישית וארגונית.

 

במהלך הכנס הוצגו עבודות, פרויקטים ומחקרים, שכאמור, הציגו את מגוון העשייה בתחום הסיעוד, בבית החולים ובכלל. בסיום היום הוענקו פרסים לעבודה המצטיינת של גב' בלה מתתוב ומר מוגירה כבהה, אחים מהמחלקה לרפואה דחופה, שעסקה בפרויקט שיפור חווית מטופל-מטפל במחלקתם. כן זכתה הגב' נינאל לוגסי, אחות אחראית מכון הדימות, על עבודתה בתחום בטיחות המטופל בעת הזרקת חומר ניגודי לווריד.

 

את היום עצמו חתמה הרצאה מלאת השראה של מר ערן שחר , אשר הוציא את הקהל שנכח בהרגשה חיובית ומעצימה היישר לארוחת צהריים טעימה, שסגרה עבור כולם יום מוצלח במיוחד. עד השנה הבאה.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד