הדר דף הבית בלי JCI

סעודת אפטאר לרגל חודש הרמדאן

רמדאן כרים בהלל יפה

 

משרד הבריאות קיים במרכז הרפואי הלל יפה סעודת אפטאר לרגל חודש הרמדאן, זו השנה השנייה. האירוע התקיים במעמד נציב שירות המדינה הפרופ׳ דניאל הרשקוביץ

 

22/05/2019

 

מנכ״ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב בירך: ״אנחנו מאמינים שלא נדע לתת טיפול בריאות טוב אם לא נדע לעשות את ההתאמות התרבותיות לכל הגוונים שמרכיבים את החברה הישראלית, כל תרבות והקושי והצרכים הייחודים של החברה גורמים לנו להיות מערכת בריאות טובה ומצוינת יותר. מערכת הבריאות היא חוד החנית בעיני, בגלל אותו מגוון אנושי שמרכיב אותה״.

 

מנהל בית החולים הלל יפה ד״ר מיקי דודקביץ בירך גם הוא: ״חודש הרמדאן הוא גם חודש שיש בו מן הבריאות, כי חלים בו איסורים כגון האיסור על עישון. הוא חודש של אחווה ורעות, דבר שבהלל יפה אנו עדים לו יום יום, שעה שעה, בין הצוותים המטפלים ומול המטופלים ובני משפחותיהם״.

 

נציב שירות המדינה פרופ׳ דניאל הרשקוביץ הגיע גם הוא לסעודה. הביקור שלו היה גם במסגרת יום הגיוון הבינלאומי, שצוין אתמול לראשונה בכל משרדי הממשלה.

 

בדברי ברכתו למשתתפים אמר פרופ' הרשקוביץ: "בגיוון התעסוקתי אנחנו עושים טובה למדינת ישראל, לחברה ולמשק. זהו האינטרס של המדינה. חברה שאין בה ייצוג של כל חלקיה אינה חברה שלמה, ואינה יכולה לתת שירות שלם לציבור, ולכן מטרתנו להגיע לשירות מדינה שלם. שירות המדינה הוא שירות של העם כולו, נועד לתת שירות לכולם, ולכן - כולם גם צריכים להיות מיוצגים בו. האירוע חשוב למערכת שעובדת בשיתוף פעולה וכבוד הדדי. אני מברך אתכם בברכת חג שמח״.

 

מנהלת תחום בכיר פיננסים, פיקוח ובקרה חשבות במשרד הבריאות נונה אבו דאלו אמרה: ״לא משנה מאיזה דת או גזע אתם, חודש הרמדאן ישרה עלינו את רוח הסובלנות, האחווה והאהבה. אני מאחלת לכל האורחים סעודת אפטאר מהנה, מקווה שניפגש שוב גם בשנה הבאה באירוע שהפך כבר למסורת במשרד הבריאות. זהו יום שמאחד ומלכד את כל העובדים מכל הדתות במשפחת הבריאות. את כולנו״.

 

את הערב הנחה מנהל תחום תכנון כוח אדם במקצועות הבריאות במינהל משאבי אנוש רו"ח עבדאללה זועבי, והוא כלל גם הופעה של הבדרן מוחמד נעמה.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד