הדר דף הבית בלי JCI

הפנינג הנקה

"להניק, להתפנק, להירגע"

 

מזג האוויר הלוהט בחוץ לא הפריע כלל לעשרות נשים בחופשת לידה שהגיעו יחד עם הבייבי החדש להפנינג הנקה מושקע במיוחד שארגן אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה

 

23/06/2019

 

ההפנינג, שבוצע בסיוע שירלי רגב וניקול ישר, הינו כנס ייחודי, המתקיים זו שנה שלישית ברציפות, במסגרת נושא עידוד הנקה, ועיקרו מתן כלים להנקה נכונה, אך גם מתן מידע נוסף – חיוני לא פחות לאימהות הטריות, והיה כולו מלא באנרגיה נשית חיובית ומרגיעה.

 

ההפנינג עצמו נפתח בארוחת בוקר מפנקת ועשירה, כנדרש עבור נשים מניקות, שכללה שף פרטי שבישל לנשים שהגיעו חביתות אישיות. במקביל, זכו הנשים לעיסויים נעימים במיוחד על ידי מטפלים של בית הספר לרפואה משלימה של "הלל יפה", כשהתינוק לצידן, עליהן, או אפילו זוכה לבייביסיטר צמוד בחסות הצוות המקצועי.

 

לאורך ההפנינג נהנו המשתתפות להסתובב בין דוכנים מסחריים, כולל צילומי ניו-בורן לתינוקות הרכים, וכן לשמוע הרצאות בנושא הנקה נכונה, הרצאה שניתנה על ידי יועצת ההנקה המוסמכת תרצה רפאלוב, שיקום רצפת אגן, הרצאה שניתנה על ידי הפיזיותרפיסטית עדי לוקר, והרצאה על היום שאחרי הלידה, שנתנה העובדת הסוציאלית באגף אמהות קרן חליבה.

 

לאחר הפסקה קצרה, נמשכה הפעילות בסדנה בהנחיית מר קובי רוזנגרטן, מנהל המרפאה לרפואה משלימה, בנושא רפלקסולוגיה ועיסוי לתינוקות.

 

בסיום היום ציינו המשתתפות כי ההפנינג היה מוצלח וכי מדובר בפעילות שגם "מאווררת" בתקופת חופשת הלידה וגם מעניינת ובעלת תכנים חשובים ורלוונטיים.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
    [1-5]  
  1. לעמוד הקודם
  2.  
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד