הדר דף הבית בלי JCI

כנס קהילה בנושא IVF

"מאחורי הקלעים" של טיפולי הפוריות

 

היחידה להפריה חוץ-גופית של המרכז הרפואי הלל יפה ערכה כנס מקצועי לגורמי אדמיניסטרציה בקהילה לטובת יצירת ממשק זמין ואיכותי לנשים הזקוקות לטיפולי פוריות

 

10/11/2019

 

צוות היחידה להפריה חוץ-גופית של המרכז הרפואי הלל יפה יזם כנס מקצועי בנושא IVF לקהל יעד שהיה בנוי בעיקר מגורמים אדמיניסטרטיביים בכל הדרגות בקהילה. המטרה: שיפור וייעול השירות בהליכי הבירוקרטיה, תוך חיזוק הקשר בין הגורמים בקהילה לבין בית החולים וחשיפתם לפעילות הענפה ולהצלחות היחידה בטיפולי פוריות. את הכנס ריכזה וארגנה אחראית המרפאה בצוות המזכירות ביחידה הגב' הילה בן שבת, שהיא וצוות המזכירות העובדות עימה, נמצאות בקשר יומיומי ישיר עם גורמים אלו בקהילה. 

 

הכנס נפתח בברכות של המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי ד"ר אמנון בן משה, ומנהל אגף נשים ומיילדות פרופ' מוטי חלק, שציינו את החשיבות בשמירה על קשר רציף ואדוק בין בית החולים לקהילה, על מנת לספק מענה מקצועי, זמין ויעיל לזוגות הזקוקים לייעוץ וטיפול בתחום אי-הפריון.

 

אחריהם הציגה מנהלת היחידה להפריה חוץ-גופית ב"הלל יפה" ד"ר עינת שלום-פז את החידושים והעדכונים האחרונים בתחום טיפולי הפריון. הרצאות נוספות שניתנו במסגרת הכנס כללו גם את ההיבט הנפשי שבטיפולי הפוריות, את החשיבות של הליווי הסיעודי שמקבלות הנשים במסגרת הטיפולים וההפריה החוץ-גופית ואת עבודת המעבדה, ולסיום ניתן הסבר מפורט על החלק האדמיניסטרטיבי שבטיפולי הפוריות, כיצד ניתן לזרז את הבירוקרטיה ולייעל את השירות והטיפול עבור הנשים הללו.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד