הדר דף הבית בלי JCI

טקס מצטייני הטכניון

מלמדים – בהצטיינות!

 

28 מרצים מצטיינים מטעם הפקולטה לרפואה שבטכניון בחיפה העמיד בשנה החולפת המרכז הרפואי הלל יפה. בטקס, שהתקיים השבוע, הוענקו למצטיינים פרסי הוקרה במעמד דיקן הפקולטה וסגנו

 

26/05/2021

 

בטקס, העניקו דיקן הפקולטה לרפואה פרופ' אילון אייזנברג, וסגנו פרופ' זוהר קידר, יחד עם מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ ויו"ר ועד הסטודנטים לרפואה בטכניון מר ניקולא פזע, תעודות הוקרה של הפקולטה בצירוף שי מתנת בית החולים ומתנת הפקולטה.

 

28 הרופאים היו מהמחלקות: נשים ויולדות, קרדיולוגיה, ילדים, פנימית, דימות, אורתופדיה, אף-אוזן-גרון ונוירולוגיה.

 

בדברי הפתיחה ציין פרופ' אייזנברג את עובדת היותם של המרצים המצטיינים, שהצטיינותם אינה ברורה מאליה כלל, נכס אסטרטגי לבית החולים ולפקולטה לרפואה בטכניון.

 

לדברים אלו הוסיף מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ כי רמת ההוראה הגבוהה, לצד העלייה בכמות המינויים האקדמאיים בכל שנה, מהווה נדבך חשוב בעשייה של בית החולים, וכי העובדה שהרופאים עוסקים ברפואה בפועל במקצועות תובעניים, ולצד זה גם במחקר ובהוראה – חשובה ומבורכת וערכה לא יסולא בפז, הן בבניית דור העתיד של הרופאים והן בפיתוח וחדשנות ברפואה.

 

בין המברכים היה גם יו"ר ועד הסטודנטים בפקולטה לרפואה ניקולא פזע, שציין את ניסיונו האישי בתור סטודנט ב"הלל יפה", ואת הביקוש הגבוה שיש לביצוע סבבים קליניים בהלל יפה בקרב הסטודנטים, ואחר כך לביצוע סטאז'. הוא הודה למרצים על עבודתם המצוינת, שגורמת לאנשים להיות רופאים טובים יותר.

 

בסיום הטקס התכנסו כולם לתמונה המסורתית השנתית, שבניגוד לשנה החולפת, התאפשרה ללא צורך ב"קפסולות", כמו הטקס כולו.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד