הדר דף הבית בלי JCI

יום המחקר בסיעוד

הסתיים בהצלחה הכנס הרביעי למחקר ופרויקטים בסיעוד

 

השבוע התקיים כנס מחקר ופרויקטים בסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה – הרביעי במספר, שסקר כ- 30 עבודות של הצוות הסיעודי בשנה החולפת. אקדמיה סיעודית כמסורת מתמשכת

 

21/09/2022

 

הכנס, שאורגן גם השנה על ידי הנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה, נפתח בתצוגה של עבודות מחקר שהוצגו על גבי פוסטרים במתחם הכנסים של בית החולים ורצף של הרצאות אשר ביטאו את הפעילות בתחום החדשנות והמחקר במגוון ענפי הסיעוד בשנה החולפת.

 

כן כלל היום הרצאות מרתקות מהעולם המקצועי, והוצגו נושאים שונים שביטאו את העשייה בשנה החולפת בתחומים שונים ביניהם: נגיף קורונה, סייבר, חיסונים, שיקום לב, טיפול פליאטיבי, מיילדות ועוד.

 

הכנס נפתח בברכות של הנהלת בית החולים. מנהלת הסיעוד של הלל יפה הגב' דינה פיינבלט ציינה בדבריה את המחויבות ללמידה, חקירה וביסוס מדעי, שהם חלק בלתי נפרד מהווייתו של מקצוע הסיעוד. עוד הדגישה את הגאווה שהיא חשה על קיומו של יום שכזה למרות העומס הרב על הצוותים בכל המחלקות והיחידות. בדבריה הודתה לצוותה על ארגון היום, למרכזת התחום בהנהלת הסיעוד ד"ר אנה אופיר, ולמתאמת המחקר הגב' שרה פריימן, שהיו הכוח המניע בפועל להצלחתו של יום המחקר.

 

מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ הדגיש בדבריו את העשייה הייחודית של מקצוע הסיעוד והישגיו המרשימים, וראשת מערך הסיעוד בחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים הגב' ענבל ירקוני, ציינה כי רמת הסיעוד בהלל יפה בכלל וימי המחקר בסיעוד בפרט הם מהטובים, המושקעים והאיכותיים במערכת הבריאות.

 

בסיכומו של היום הביעו כל הנוכחים שביעות רצון גדולה ממבנה הכנס ומתכניו, והדגישו את הציפייה לכנס החמישי בשנה הבאה.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
    [1-5]...[6-10]  
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. 11 
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד