הדר דף הבית בלי JCI

"הייתה הכול מהכול"

המרכז הרפואי הלל יפה מתאבל על פטירתה בטרם עת של ד"ר שרית פרימן ז"ל, מנהלת המעבדה המיקרו-ביולוגית במערך המעבדות של בית החולים. מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ: "היא תחסר לנו מאוד ותמיד תישאר חלק ממשפחת הלל יפה"
1/07/2024

ד"ר שרית פרימן עבדה במרכז הרפואי הלל יפה משנת 2011, והייתה אחת העובדות המוערכות והאהובות, שעשייתה ניכרה בכל תחום ותחום בו נגעה. היא הייתה מעורבת בפרויקטים פנים וחוץ ארגוניים רבים, בתחום המחלות הזיהומיות ובתחומים משיקים אחרים, ואף קיבלה בשנת 2020 פרס הוקרה והצטיינות על ההתמודדות המרשימה של יחידת המעבדה בתקופת נגיף הקורונה, ואות מצוינות איישת מטעם בית החולים בשנת 2022. היא גם הייתה חברת ועד עובדים מסורה ודאגה רבות למיצוי זכויות סקטור מקצועות הבריאות שאליו השתייכה.

 

"שרית היא אבדה מאוד גדולה לאגף המעבדות. כולנו עדיין בהלם על פטירתה", כך על פי ד"ר מענית שפירא, מנהלת אגף המעבדות של המרכז הרפואי הלל יפה. "היא הייתה האדם הכי אופטימי שהכרתי. כל מכשול וכל קושי היה עבורה אתגר והזדמנות למשהו טוב יותר. כך היא גם הובילה את המעבדה המיקרוביולוגית לגדילה והתפתחות. תמיד נחושה, תמיד רגועה. היו לה כל כך הרבה כישרון ויכולות, וכל מי שפגש אותה אהב אותה ואהב לעבוד איתה. חסרונה מורגש בכל פינה. אין יכולת להסביר את גודל האובדן שלנו, בכל היבט".

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ: "לפעמים מילים לא יכולות לתאר אדם מתוך סך מה שהיה באמת. שרית הייתה הכול מהכול – מקצועית, שירותית, נכונה לכל משימה, מעורבת בכל דבר. תמיד בחיוך, באופטימיות, תוך חשיבה מעמיקה וביצוע קפדני. היה לה ניצוץ תמידי בעיניים של מי שמחפשת לעשות עוד: לחקור, לוודא לשפר, לעזור. אין מספיק פעלים להסביר כמה הייתה משמעותית לבית החולים, לאגף המעבדות, ולכל מי שעבד מולה ואיתה. היא תחסר לנו מאוד, ותמיד תישאר חלק ממשפחת הלל יפה".

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד