הדר דף הבית בלי JCI

פורום תחום פגים ויילודים התכנס לזכרו של ד"ר שמואל יורמן

אלמנתו של ד"ר יורמן ציינה כי בהתאם לבקשתו תממן מידי שנה למתמחה מתחום הניאונטולוגיה את נסיעה לכנס שנתי המתקיים בארה"ב
9/07/2012

ביום רביעי שעבר התקיים במרכז הרפואי הלל יפה המפגש השנתי של מנהלי יחידות ומחלקות פגים ויילודים בישראל. המפגש הוקדש לזכרו של ד"ר שמואל יורמן ז"ל, מנהלה של מחלקת יילודים ופגים, שנפטר ממחלה קשה ביוני האחרון.

 

"לרוב, המפגשים האלו מתקיימים בתל אביב וכוללים עדכונים ודיונים בכל הקשור ליילודים ופגים", אמר ד"ר מיכאל פלדמן, מנהל מחלקת יילודים ופגים בהלל יפה. "הפעם, בשל פטירתו של ד"ר שמואל יורמן, מייסד המחלקה ומי שהיה יושב ראש הפורום הזה לפני מספר שנים, ביקשו חברי הפורום לארח את המפגש אצלנו ובכך לכבד את זכרו ותרומתו הרבה לתחום הניאונטולוגיה בישראל".

 

במפגש נכחו כ-30 מנהלי מחלקות ויחידות מכל רחבי הארץ, שדנו במערכת רפואת היילודים והפגים. אלמנתו של ד"ר יורמן, עדנה, נשאה דברים בשם המשפחה וציינה שהמשפחה תממש את בקשתו של ד"ר יורמן ותממן מידי שנה למתמחה מתחום הניאונטולוגיה את הנסיעה לכנס השנתי המתקיים בארה"ב ( HOT TOPICS).

 

פרופ' ציפי דולפין, מנהלת מחלקת יילודים ופגים בבי"ח מאיר, וד"ר פלדמן דיברו על אהבתו הרבה של ד"ר יורמן לתינוקות ולבריות בכלל ועל הקשר המשפחתי המיוחד שהיה לו עם מטופליו הזעירים גם בבגרותם.

 

ד"ר יורם בנטל, יושב הראש הנוכחי של הפורום, ציין כי בהמשך התוכניות השנתיות ייערך בבי"ח הלל יפה יום עיון לזכרו של ד"ר יורמן, וכי ייתכן כי ליום עיון זה יצטרף הארגון הישראלי לניאונטולוגיה, כחלק מהכנסים השנתיים המאורגנים על ידו.

 

 


בתמונה: ד"ר מיכאל פלדמן (שני משמאל) יחד עם עדנה יורמן ומנהלי מחלקות יילודים ופגים
בעבר ובהווה. צילום: ציון יחזקאל

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד