הדר דף הבית בלי JCI

"ברכות אביביות"

22/04/2014

לקראת חג הפסח, וכמיטב המסורת הנהוגה במרכז הרפואי הלל יפה, התכנסו עובדי בית החולים והנהלתו לטקס הרמת כוסית וברכות לקראת חג האביב. עוד כיבד בנוכחותו, מר צביקה גנדלמן, ראש העיר חדרה.

 

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, בירך את הקהל הרב שמילא את האולם וציין כי "על אף הקשיים היום-יומיים, אנו אופטימיים בהביטנו קדימה להמשך עשייה מוצלחת, תוך כך שאנו מביטים לאחור בסיפוק רב לנוכח ההישגים הרבים". "לעשייה הענפה בבית החולים", הוסיף פרופ' אורן, "אחראים העובדים והעובדות המסורים, ולהם שלוחה התודה על העבודה הקשה והמבורכת שנעשית בכל עת וללא הפסק". לדברים אלו הצטרף ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי, שציין את האביב כעונת התחדשות ופריחה בסביבה, כמו גם במרכז הרפואי הלל יפה, אשר נמצא בתנופת עשייה בכל התחומים, החל בבינוי, ברפורמות בניהול המשאב האנושי וכלה בשירותים רפואיים חדשים למטופלים.

 

מר צביקה גנדלמן, ראש העיר חדרה, הוסיף מילות ברכה ותודה לעובדי בית החולים וסיכם באומרו, כי הלל יפה משמש בעיניו עוגן אסטרטגי בחיי העיר חדרה.

 

לאחר שלב הברכות, הפליאה בשירה חבורת הזמר של עובדי בית החולים, הלוא היא מקהלת "הללויה", בניצוחו של מר יוסי קירש. לאחר האתנחתה המוזיקלית, יצא הקהל הרב לרחבת הכניסה והרים יחדיו כוסית לחיים.

 

 


קהל העובדים בפתיחת טקס הרמת הכוסית לחג

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד