הדר דף הבית בלי JCI

אות הוקרה למנהל המרכז הרפואי הלל יפה על תרומתו לפיתוח קשרי הידידות סין-ישראל

27/10/2014

במהלך חגיגות יום העצמאות הסיני ובשיאו של כנס בנושא היערכות לשעת חירום הוזמן מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, פרופ' מאיר אורן, להיות אחד משמונה מומחים להם הוענק אות הוקרה על תרומה לפיתוח יחסי הידידות עם סין.

 

אות ההוקרה הוענק לפרופ' מאיר אורן על ידי מושל שינג'יאנג בשם ממשלת סין, ובנוכחות בכירים סינים מתחומי הרפואה, הצבא והמשטרה. פרופ' אורן היה אחד משמונה מומחים מרחבי העולם בתחומים כגון חקלאות, תרבות ועוד, שממשלת סין בחרה להעניק להם אות הוקרה זה, הנחשב ליוקרתי במיוחד.

 

במהלך שהותו בסין, נפגש פרופ' אורן עם פרופ' צ'אן ראן, האחראית בסין לסניף הסיני של הוועדה הבינ"ל להיערכות רפואית לשעת חירום, והשניים דנו בהעמקת שיתוף הפעולה בין סין לישראל בהיערכות לתרחישי חירום שונים. במסגרת פגישה זו, מונה פרופ' אורן באופן רשמי לשמש סגנה של פרופ' צ'אן באותה ועדה, מינוי רב משקל ברמה העולמית.

 

"המרכז הרפואי הלל יפה נרתם בשנים האחרונות לסייע בלימוד והטמעה של נושא שעת חירום בבתי חולים שונים בסין", מסביר פרופ' אורן. "במהלך הכנס נפגשתי עם בכירי צבא ומשטרה, שביקשו לחתום הסכם ידידות בין 'הלל יפה' ובין בית החולים הצבאי בצ'ונג- צ'ין ובית חולים משטרתי. בנוסף, ביקרתי בבית החולים המרכזי לנשים, מיילדות ויילודים בשנגחאי, שאיתם ייחתם הסכם ידידות בזמן הקרוב. פעילות זו, הנעשית מתוך מחויבות הדדית בנושא חשוב זה, יצרה יחסי ידידות המסייעים גם למדינת ישראל ולקשריה מול מדינת סין. מובן ששמחתי על הענקת אות ההוקרה והודיתי למארחי על כך רבות, ואין ספק שהמטרה העיקרית כאן היא לימוד הדדי והפריה הדדית לטווח הקצר והארוך", הוא מסכם.

 

 

 


פרופ' אורן מקבל את אות ההוקרה ממושל שינג'יאנג

 

 


פרופ' אורן עם פרופ' צ'אן ראן (שנייה משמאל) ואנשי משרדה בוועדה הסינית להיערכות לשעת חירום

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד