הדר דף הבית בלי JCI

"אחיות מלידה"

האחיות אינה ואלה שוטמן עברו את ההריון ביחד, אך לא התכוונו להגיע לחדר הלידה בו זמנית. מתברר שכל תוכנית היא בסיס לשינויים והשתיים ילדו בהפרש של שעות ספורות זו מזו
20/07/2015

בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה חלה אתמול התרגשות כפולה ומכופלת, עת זו לצד זו, או מדויק יותר, זו לאחר זו, ילדו האחיות אינה ואלה שוטמן מחדרה את ילדיהן.

 

הכול התחיל כשאינה שוטמן בת ה-28 ליוותה את אחותה, אלה, יחד עם אימן, לחדר לידה. הלידה של אלה התקדמה כסדרה ובסופה נולדה בתה השלישית במספר, לשמחת כל הנוכחים.

 

את ההפתעה האמיתית סיפקה דווקא אינה, כאשר לאחר לידת אחותה, נתקפה לפתע גם היא בצירים וכרעה ללדת. כך, חמש שעות וחצי לאחר לידת האחיינית החדשה, בא לעולם האחיין – בן שני לאינה שוטמן.

 

לדברי האחיות, התזמון אקראי לחלוטין, משום שדווקא אינה הייתה זו שאמורה ללדת קודם מבחינת חישוב שבועות הלידה. "בסוף יצא לנו ביחד", מחייכות בסיפוק שתי האחיות.

 

ומה אומר על זה הצוות במחלקת יולדות? "כבר קרה לנו שהיו אחיות שילדו בזמנים חופפים, אבל במקרה הזה, העניין בהחלט היה בלתי צפוי, במיוחד כי אינה הגיעה רק ללוות את אחותה. עכשיו שתיהן ייהנו מחגיגיות משותפות לילדים בכל שנה".

 

 

 


האחיות אינה ואלה שוטמן והתינוקות הטריים. צילום: אלכס גרינמן

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד