הדר דף הבית בלי JCI

פרופ' מאיר אורן קיבל את עיטור הידידות הלאומי של סין

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה לשעבר ממשיך לקבל הוקרה על פועלו הרב. במסגרת חגיגות החג הלאומי של סין, קיבל פרופ' אורן את העיטור הגבוה ביותר המוענק למומחים זרים על תרומתם לחברה ולכלכלה בסין
7/10/2015

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה לשעבר, פרש לגמלאות אך ממשיך לקבל הוקרה על פועלו הרב. במסגרת חגיגות החג הלאומי של סין, קיבל פרופ' אורן את עיטור הידידות הלאומי (Chinese National Friendship Award) וכתב הוקרה מטעם ממשלת סין, על תרומתו המשמעותית בקידום ההיערכות והמוכנות לשעת חירום, כמו גם במגוון תחומי הרפואה האחרים.  מדובר בעיטור הגבוה ביותר המוענק למומחים זרים על תרומתם לחברה ולכלכלה בסין. הפרס הוענק לפרופ' אורן על ידי סגן ראש ממשלת סין ולמחרת הטקס נערכה קבלת פנים אישית למקבלי העיטור על ידי ראש ממשלת סין.

עיטור הידידות הלאומי מוענק מאז שנת 1991 ל-50 מומחי תוכן מכל העולם מדי שנה, על תרומתם לחברה ולכלכלה בסין. עד כה הוענק העיטור ל-1,449 מומחים זרים. בכל שנה פועלים בסין למעלה מ-60 אלף מומחים זרים. הפרס מוענק על ידי ראש הממשלה או סגן ראש הממשלה, באירוע שנערך בבניין הממשלה בכיכר טיינאנמן בבייג'ין.

 

מקבלי האות ותעודת ההוקרה לשנת 2015 מייצגים מגוון מקצועות ותחומי מומחיות, בהם כלכלה, סחר, מדעי ההתנהגות, אלקטרוניקה, מדע וטכנולוגיה, ומגיעים מ-21 מדינות: ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, תאילנד, יפן, דרום-קוריאה, טנזניה, הולנד, אוקראינה, רוסיה, הונגריה, הודו וישראל, שיוצגה על ידי פרופ' מאיר אורן בלבד.

 

"האירועים היו מכובדים מאוד, מרשימים, מוקפדים ומרגשים", סיפר פרופ' אורן, שכבר קיבל בעבר הוקרה מממשלת סין, עיטור הידידות של מחוז Xinjiang, בספטמבר 2014.

 

 


פרופ' אורן באולם שבו נערך הטקס 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד