הדר דף הבית בלי JCI

"תורמים מכל הלב"

אנשי עסקים, תקשורת ותעשייה מהמגזר הערבי יזמו מבצע התרמה ראשון מסוגו למען המרכז הרפואי הלל יפה. ההכנסות עד כה: למעלה מ-215,000 ₪. במפגש שהתקיים ב-3 באוגוסט 2010 בבית החולים הם הבטיחו: "זוהי רק ההתחלה"
4/08/2010

אנשי עסקים, אנשי תקשורת ואנשי תעשייה מהמגזר הערבי יזמו מבצע התרמה ראשון מסוגו למען המרכז הרפואי הלל יפה. ההכנסות עד כה: למעלה מ- 215,000 ₪. במפגש שהתקיים ב-3 באוגוסט 2010 בבית החולים הם הבטיחו: "זוהי רק ההתחלה"

 

לפני מספר חודשים התגבשה קבוצה של אנשי עסקים ומובילי דעה מהמגזר הערבי באזור ואדי ערה והמשולש, שיזמה מהלך ראשון מסוגו של איסוף תרומות עבור המרכז הרפואי הלל יפה. "יריית הפתיחה" הייתה בקיומן של מספר פגישות מוצלחות ביותר בין ד"ר מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, וחברי ההנהלה לבין ראשי הקבוצה ומארגניה, ביניהם מר מוסא חסדייה, בעל העיתון "כל אל ערב" ובעל משרד פרסום מהיישוב פרדיס, מר אחמד מואסי, בעל "מפעלי בטון מואסי" מבקעה אל גרבייה, מר חאלד אבו רקייה, קבלן בניין מכפר קרע, מר מוחמד עתאמנה, פעיל חברתי מכפר קרע, מר מוחמד יונס, ממקימי תנועת הנוער החלוצי הערבי מהיישוב ערערה, וכן כבוד השופט מר מוחמד מאסרווה, שופט בית משפט השלום בחדרה.

 

במסגרת פגישות אלו ציינו יוזמי המהלך כי אנשי המגזר רואים ב"הלל יפה" מרכז רפואי עיקרי וחשוב באזור מגוריהם ולכן החליטו להירתם לטובת גיוס כספים בקרב המגזר הערבי ביישובי ואדי ערה והמשולש, כספים שייתרמו לצרכי בית החולים ומטופליו. כאמור, במהלך החודשים האחרונים קרם המבצע עור וגידים, כאשר עד כה גויס סכום של מעל ל-215 אלף שקל.

 

על מנת לציין פעילות חשובה זו, כמו גם את התרומות היפות שנאספו עד כה, נערך מפגש תורמים, בהשתתפות כ-60 אנשי עסקים ומובילי דעה, לצד אנשי הנהלת בית החולים ומנהלי מחלקות. המפגש נפתח בסיור במחלקות בבית החולים, בהן חילקו התורמים פרחים למטופלים ולאנשי צוות. הללו ציינו בהתפעלות את היוזמה המבורכת. לאחר מכן, התכנסו התורמים באולם ההרצאות של המרכז הרפואי, שם זכו לברכות מאת ד"ר מאיר אורן וכן ממר מוחמד מאסרווה, כנציג התורמים. בהמשך, נערכה הופעה קצרה של מר מוסא חלף, נגן עוד ומנהל מרכז כינדי למוזיקה בג'ת, שניגן יחד עם בנו, המאסטרו מר מוחמד חלף. כמו כן, הציג ד"ר אורן מצגת שבה סקר את הנעשה בבית החולים בשנים האחרונות ואת צרכיו העתידיים. במהלך הצגת הדברים הדגיש שוב את התרגשותו מהיוזמה לגיוס כספים ואת נכונותו שלו, כמו של שאר חברי ההנהלה, ליצור שיתוף פעולה מתמשך שמטרתו הסופית היא טובת קהל המטופלים ובני משפחותיהם.

 

בסיומו של המפגש הוזמנו כל המשתתפים לארוחה חגיגית בבית החולים. כל המשתתפים ציינו באהדה רבה את היוזמה המבורכת ואת המפגש המוצלח וסיכמו כי מלבד העובדה ש"זוהי תחילתה של ידידות מופלאה", הרי שהכספים שנאספו עד כה הם "רק ההתחלה" וכי חברי הקבוצה יפעלו לאיסוף כספים נוסף.

 

 
בתמונה מימין: ד"ר מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי ומר מוחמד מאסרווה, שופט בית השלום בחדרה מעניקים פרח למטופלת.


בתמונה משמאל: ד"ר ג'לאל אשקר מנהל המלר"ד, מר מוסא חסדייה בעל העיתון כל אל ערב ובעל משרד פרסום, ד"ר מאיר אורן מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מוחמד מחאג'נה מנהל המכון להתפתחות הילד ומר מוחמד עתאמנה, פעיל חברתי מכפר קרע

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד