הדר דף הבית בלי JCI

"הראשונים של תשע"ז"

בחדר הלידה ובמחלקת היולדות של המרכז הרפואי הלל יפה קיבלו את פניה של שנת תשע"ז שבעה תינוקות חדשים – שני בנים וחמש בנות, ובמהלך שלושת ימי החג באו לעולם לא פחות מ-24 תינוקות
5/10/2016

מחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה קיבלה את פניהם של שבעה תינוקות עם כניסתה של תשע"ז. ראשון להיוולד בערב החג, ולקבל את השנה ממש בזמן שרוב עם ישראל ישב מסביב לשולחן המשפחתי וברך על רימון, תמר וראש של דג, היה לא אחר מבנו של ד"ר איל ברבלק, מנהל יחידת הגב במחלקה האורתופדית ב' של "הלל יפה". לד"ר ברבלק ואשתו ג'ני, תושבי חדרה, זהו גם בנם הבכור, כך שהראשוניות היא "בכל החזיתות".

 

"היה ברור לנו שנבוא ללדת כאן", מספרים השניים, "דווקא בגלל ההיכרות עם הצוות המצוין של מחלקת נשים ויולדות ובגלל שאנחנו סומכים עליהם כל כך", הם מסכמים בחיוך מרוצה ומספרים שהלידה והאשפוז היו מעל ומעבר לציפיות.

 

כאמור, במהלך שלושת ימי החג כולם נולדו 24 תינוקות – 13 בנים ו-11 בנות. ד"ר חיים דוד, מנהל חדר הלידה של "הלל יפה", יודע לספר כי חודש החגים והחודשים ספטמבר ואוקטובר תמיד נחשבים לימים עמוסים בלידות. "את שנת תשע"ז סיכמנו עם כ-4,000 לידות", הוא אומר, "אני בטוח שבשנה הבאה, במיוחד עכשיו, אחרי שהסתיים חידוש המחלקה, המספר רק יעלה. אנחנו, כמובן, נמשיך לתת את השירות המיטבי והאישי לכל מי שתבחר ללדת פה, ושתהיה לנו שנה פורייה".

 

 


ד"ר איל ברבלק ואשתו ג'ני עם בנם. בכור בין ראשונים

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד