הדר דף הבית בלי JCI

תרומה מתגלגלת

לקראת השנה החדשה התחדש המרכז הרפואי הלל יפה בתרומה נדרשת במיוחד– 18 כסאות גלגלים, שהוענקו בטקס צנוע על ידי צעירי אגודת חב"ד
3/09/2017

רבים מהמטופלים המגיעים למרכז הרפואי הלל יפה נדרשים להסתייע בכיסא גלגלים מסיבות שונות. תרומה נדיבה של צעירי אגודת חב"ד, בתיווכו של הרב שניאור מעטוף, שליח חב"ד המתנדב בבית החולים, הצליחה לקיים מצווה חשובה של תמיכה בחולה באמצעות תרומה נדיבה של 18 (י"ח) כסאות גלגלים.

 


הטקס הצנוע שבו העניקו צעירי חב"ד את כיסאות הגלגלים ל"הלל יפה"

 


לטקס הצנוע, בו נכחו גב' דרורה בן מיכאל סגנית המנהל האדמיניסטרטיבי של "הלל יפה" ומר אבי דאדי מנהל ענף שינוע, היו שותפים הרב מנחם קוטנר מצעירי אגודת חב"ד לנפגעי טרור ומצויני צה"ל, הרב שניאור מעטוף, שליח חב"ד ומתנדב במרכז הרפואי, הרב יוחנן בוטמן,מנהל ויו"ר מוסדות חב"ד חדרה, והרב לוי מנדלזון, מנהל ארגון לב חב"ד-חסד ומרפא. עוד נכחו עובדי מחלקת שינוע, המסייעים בהעברת המטופלים ממקום למקום, בין השאר, באמצעות כסאות גלגלים.

 

הגב' בן מיכאל הודתה על התרומה הנדיבה, וציינה כי בבית החולים תמיד יש צורך בעוד כסאות גלגלים, משום שמדובר במכשיר הנמצא בשימוש רב. הרב קוטנר ציין כי הכיסאות הן ציון לתמיכה פיזית, אבל ברור כי התמיכה הנפשית שמעניק הצוות חשובה לא פחות להבראת המטופלים. לדבריו הצטרף הרב בוטמן, שאיחל בריאות ורפואה שלמה לכל המגיעים בשערי המרכז הרפואי. 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד