הדר דף הבית בלי JCI

תרומה ב"משקל" 200 אלף שקל

משפחת מואסי, הידועה בעיקר בעסקי הבנייה וייצור הבטון, סייעה לגייס 200 אלף שקלים מכ-30 בתי עסק מבקעה אל גרביה והסביבה, עבור פרויקט שיפץ המחלקה לרפואה דחופה
3/10/2017

בשבוע החולף נפגשה הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה, יחד עם יו"ר עמותת הידידים, לטובת קבלת תרומה על סך 200 אלף שקל. סכום זה הוענק על ידי אחמד מואסי, חבר הוועד המנהל בעמותת הידידים ובנו, פטין מואסי. התרומה נאספה מכ-30 בתי עסק מבקעה אל גרביה והסביבה, עבור פרויקט שיפוץ ושדרוג המחלקה לרפואה דחופה, זאת מתוך תחושת שייכות וראיית חשיבות הפעילות במוסד כבית החולים, בעיקר של המרכז הרפואי הלל יפה.

 

מדובר בפרויקט אותו החליטה עמותת הידידים, בראשות מר משה מורג, לקחת על עצמה השנה. עלות הפרויקט כחמישה מיליון שקל. ללא ספק, תרומה של 200 אלף שקל יפה ומכובדת, ומעידה, יותר מכל, על הרצון של התושבים להתגייס לטובת חדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה, הנותן שירותים מדי שנה ליותר מ-120 אלף איש, רובם ככולם תושבי האזור.

 

"בהתחשב במי שהשקיע את המאמצים לגיוס התרומה המכובדת הזאת, הרי שאין ביטוי מתאים יותר לתרומה ולאיש היקר הזה מחברת אייזן בטון, ביטוי ביידיש שמצביע על נחישות, חוזק ועוצמה", מציין מר משה מורג. לכך הוסיף ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, את ברכתו ושמחתו על הירתמות עשרות בתי עסק לטובת הפרויקט החשוב של שיפוץ חדר המיון.

 

מר מואסי ציין כי אין זו התרומה האחרונה, אלא רק ההתחלה, וכי הוא וכל הקהילה שכבר תרמה, ימשיכו לתרום ולהתגייס לטובת בית החולים בכל הנדרש בהווה והעתיד.  

 

 


מימין לשמאל: מר משה מורג יו"ר עמותת הידידים, מר אחמד מואסי,
ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ומר פטין מואסי

 

 

יש לציין כי עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה, בשיתוף עם הנהלת המרכז הרפואי, שמה לה כמטרה לשפץ, לשפר ולשדרג את המחלקה לרפואה דחופה (חדר המיון) לטובת המטופלים ובני המשפחה ולשיפור איכות השירות והרפואה במרכז הרפואי.

 

במסגרת מאמצים אלו יתקיים האירוע השנתי של העמותה ויעמוד בסימן הצדעה של בכירי עולם הקולינריה לבית החולים הלל יפה. האירוע יתקיים ב-4 בדצמבר 2017 באולם "כוכב הים" בקיסריה ובמהלכו יבשלו ארבעה שפים מובילים ארוחה בלתי נשכחת לקהל. ניתן לרכוש כרטיסים לאירוע כתרומה, המוכרת לצרכי מס.

 

למידע נוסף ולרכישת כרטיסים ניתן לפנות לדקלה רוזנפלד, בטלפון 052-6157221 או למייל: [email protected]

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד