הדר דף הבית בלי JCI

"שומרים על קשר בריא"

במפגש השנתי עם ראשי הרשויות המקומיות ונציגיהן שמעו המשתתפים עדכונים על הנעשה בבית החולים ועל המשך שיתופי פעולה בנושא קידום בריאות לרווחת תושבי האזור
4/02/2018

במהלך המפגש, סקר ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, את הנעשה בבית החולים בשנה שחלפה, בדגש על כל שהתחדש בו מבחינת קליטת כוח אדם מקצועי, פתיחת שירותים חדשים והעמקת הקיימים, בינוי ותשתיות. כמו כן, סקר את הפעילות הרבה של בית החולים מול הקהילה בהיבטים של מניעת תחלואה וקידום בריאות.

 

"אנו רואים חשיבות רבה בקיום קשר עם הקהילה אותה אנו משרתים, ובוודאי עם מי שעומד בראש הרשויות המקומיות", ציין ד"ר דודקביץ. "זוהי מסורת של מפגשים בהם נוכחת הנהלת המרכז הרפואי ורופאים מבית החולים ואנו מזמינים בהם דיון פתוח יחד עם ראשי הרשויות ונציגיהם. השקיפות והשיח חיוניים בכל הקשור לנושאי בריאות, כמו גם המפגש לשם עדכונים על הנעשה בבית החולים".

 

במהלך המפגש זכו הנוכחים לסקירות קצרות משלושה מנהלי יחידות של המרכז הרפואי: ד"ר איל ברבלק מנהל יחידת הגב במערך האורתופדי, ד"ר איילת מדברי מנהלת יחידת הכאב, וד"ר סרג'יו שבתאי מנהל היחידה לשבץ מוחי – שניהם מהמחלקה הנוירולוגית.

 

בסיום המפגש הביעו הנוכחים הערכה רבה למסורת המפגשים השנתיים, העלו צרכים ושאלות שונות, והודו על המידע והידע אליהם נחשפו. עוד ציינו כי חיזוק הקשר של בית החולים עם הקהילה הינו בעל ערך משמעותי לבריאות האוכלוסייה באזור.

 

 


ד"ר מיקי דודקביץ מציג בפני נציגי הרשויות את הנעשה בבית החולים בשנה החולפת

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד