הדר דף הבית בלי JCI

"הריון ולידה באווירה חורפית"

17/01/2011

ביום שישי האחרון, קצת לפני שהגיע הגשם, עוד זכו הנשים שהגיעו לכנס ההיריון והלידה שערך המרכז הרפואי הלל יפה למעט שמש חורפית מלטפת, כמו גם לבוקר שכלל ארוחת בוקר קלה, הרצאות שהועברו על ידי צוות מחלקת נשים, יולדות ויילודים, ודוכנים בתחום ההיריון והלידה.

 

"הרעיון המרכזי בכנס", הדגיש פרופ' מוטי חלק, מנהל המחלקה לנשים ויולדות, "הוא לחשוף את קהל הנשים ההרות בקהילה למגוון השירותים אותם אנו מספקים בלידה ולפניה, על מנת להקל על חששם של ההורים לקראת הלידה הצפויה. לשם כך הכנס כלל את ההרצאות בנושאים 'הבוערים' ביותר ליולדת כגון: שיטות לידה, הטיפול בתינוק, חיתוך החיץ ועוד".

 

במסגרת חשיפה זו, הוצג לכ- 100 המשתתפות בכנס ובני זוגן, אגף הנשים החדש וכן האגף החדש של היחידה להריון בר סיכון בבניין האשפוז החדש שנפתח בספטמבר האחרון במרכז הרפואי הלל יפה, עניין שזכה להתעניינות רבה מצד המשתתפים. התעניינות מיוחדת סיפקה גם הרצאתה של ד"ר הילה שרעבי, רופאת נשים באגף האמהות, שדיברה על האמצעים להקלה על כאב במהלך הלידה, וכן עדכנה את הנשים כי במחלקה קיימים מוניטורים אלחוטיים המאפשרים לנוע בחופשיות ברחבי המחלקה ולסייע בכך בקידום הלידה, כמו גם להפיג מתחים וחששות לקראתה.

 

לקראת סיומו של הכנס נערך פאנל שבו ענו מומחי המרכז הרפואי על שאלות של קהל המשתתפים, וכן הוזמנו הזוגות לבוא ולהכיר את הצוות ואת חדר הלידה, במסגרת סיורים וקורסי הכנה, כאקט של סיוע לשלוות הנפש של בני הזוג.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד