לוגו חדש תת אתר בי"ס לסיעוד

אמנת השירות

          

 אנו צוות בבית הספר האקדמי לסיעוד ע"ש פט מתיוס המרכז הרפואי הלל יפה דוגלים בהשקפת עולם המעמידה את הלומד במרכז העשייה . אנו מחויבים לפתח ולהעצים אותו, להקנות לו ידע וכלים לעשייה מקצועית המדגישה אחריות, מחויבות, יוזמה, ויכולת להתמודד עם אתגרים ושינויים במערך הבריאות. אנו מאמינים כי בוגרי ביה"ס יהוו את המנהיגות העתידית בסיעוד אשר תעמיק ותדגיש במערכת הבריאות את הגישה ההומניסטית המעמידה במרכז העשייה את הפרט על אישיותו, ערכיו וצרכיו הייחודיים.

אנו מחויבים לשמור על כבודו של הלומד, לכבד את ערכיו ואמונותיו ללא אפליה, מטעמי גזע, צבע, מין, דת, דעה פוליטית, לאום וגיל, ומאמינים בזכותו להיות שותף פעיל בתהליך הלמידה, לבטא חשיבה עצמאית, ולפתח הפוטנציאל האנושי הגלום בו, בתמיכה, הכוונה ועידוד של סגל ההוראה. הקריירה של הלומד היא אתגר בשבילנו.

אנו מאמינים שההוראה בביה"ס חייבת להיות בצמידות והלימה לנעשה בשדה הקליני. אנו מחויבים לקדם מקצועיות, חדשנות וישום ידע מחקרי בהוראה בסיעוד ולטפח בסגל ביה"ס את השאיפה למצוינות כשותף בהגשמת החזון.

     בהתאם לאמור לעיל מתקיימת בביה”ס פעילות מתמדת המכוונת לפיתוח סגל הוראה בעל הכשרה אקדמית, המבטיח חינוך איכותי ובטוח, ודוגל בעדכון ידע והתפתחות אישית ומקצועית. בנוסף לכך מתקיימת פעילות לפיתוח אמצעי בקרה לתוכניות לימודים, לשדות הקליניים ולמדריכים הקליניים. הנהלת ביה”ס והמורים מקיימים קשרי גומלין עם מנהל הסיעוד, עם המוסדות האקדמיים, עם מתקני הבריאות השונים במסגרות אישפוז וקהילה המשתתפים בהכשרת הלומדים. כמוסד חינוכי, לביה”ס אחריות כלפי הלומדים, המוסד, המקצוע, החברה והמדינה.

 

 

 יעל שטרנברג                                                      ד"ר מירב בן נתן

   מנהלת איכות                                                      מנהלת ביה"ס                                                                                

 
הדפס
הסבת אקדמים
סיעוד - קורסי העשרה
סיעוד - תוכניות לימוד
קורסי ההעשרה
סיעוד - מכתבי תודה
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד