|
מפגשי אונליין ללא עלות בנושא הנקה לכבוד שבוע ההנקה הבינלאומי יועצות ההנקה של המרכז הרפואי הלל יפה מחכות לכן במפגשי אונליין ללא עלות, בנושא הכנה להנקה, ביסוס ואתגרים בהנקה ושילוב הנקה עם חזרה לעבודה. לחצי לכל הפרטים חדש: מרפאת לי-בי אם את לאחר לידה ומרגישה בדידות, עצב, הצפה, או שהדברים פשוט מורכבים ממה שציפית - אנחנו כאן בשבילך, עם קבוצה טיפולית עבור נשים אשר חוות מצוקה לאחר לידה שירות "קיסרי ידידותי" שירות ניתוח "קיסרי ידידותי" מוצע לנשים העתידות ללדת בניתוח קיסרי מתוכנן מראש, אשר מעוניינות לשהות לצד התינוק כבר מרגע הלידה הדרכת בטיחות ליולדות ארגון בטרם לבטיחות ילדים ובית החולים הלל יפה הכינו עבור היולדות סרטון הדרכה לשמירה על בטיחות התינוק החדש בצעדים הראשונים לשינה בטוחה, אמבטיה, האכלה ונסיעה בטוחה סיורים בחדרי הלידה לידה ראשונה? שנייה? שלישית? כדי שתכירי אותנו לפני הלידה ותוכלי להיות רגועה ולדעת שאת בידיים טובות ומקצועיות ושאנחנו כאן בשבילך, צוות חדר הלידה מזמין אותך לסיור באגף השתלמות עמיתים במחלקת אם ועובר
המחלקה לאם ועובר (הריון בסיכון) מציעה אפשרות לבצע השתלמות עמיתים (fellowship). לפרטים נוספים ולהגשת בקשה יש ליצור קשר ישירות עם המחלקה בטלפון: 04-77444510/5 |
לכבוד שבוע ההנקה הבינלאומי, את מוזמנת להצטרף אלינו למפגש הכנה להנקה אונליין, ללא עלות. במפגש נסייע לך להגיע מוכנה עד כמה שאפשר לשלב ההנקה, עם מגוון טיפים, טכניקות ותנוחות אפשריות. המפגש עם עדי דהן רודלר, מיילדת מוסמכת ויועצת הנקה מחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה לכבוד שבוע ההנקה הבינלאומי, את מוזמנת להצטרף אלינו למפגש אונליין בנושא ביסוס ואתגרים בהנקה, ללא עלות. במפגש נסייע לך להפוך את ההנקה לחוויה משמעותית ובריאה גם לך וגם לתינוקך. המפגש עם תרצה רפאלוב, אחות ילודים ויועצת הנקה במרכז הרפואי הלל יפה לכבוד שבוע ההנקה הבינלאומי, את מוזמנת להצטרף אלינו למפגש אונליין בנושא שילוב הנקה עם חזרה לעבודה. במפגש נשוחח על החזרה לעבודה ואיך ניתן לשלב זאת עם הנקה בצורה הטובה ביותר לך ולתינוקך. המפגש עם לנה מג'דלה, אחות מחלקת יולדות ויועצת הנקה במרכז הרפואי הלל יפה |
![]() |
|