הדר דף הבית בלי JCI

עמותת הידידים רכשה 64 מכונות קפה עבור מחלקות בית החולים

במחווה לרגל יום המעשים הטובים רכשו חברי הוועד המנהל של עמותת הידידים של הלל יפה מכונות קפה, מקציפים ומאות קפסולות קפה ל-64 מחלקות ויחידות בבית החולים
29/03/2022

אין כמו לפתוח משמרת מאתגרת בשתיית קפה משובח שייתן אנרגיה לשעות קדימה – על המשפט הזה אין כמעט איש צוות במרכז הרפואי הלל יפה שלא יסכים. לכן, המחווה השנתית של עמותת הידידים לקראת יום המעשים הטובים, שעיקרה השנה רכישת 64 מכונות קפה של חברת נספרסו, כולל מקציפי חלב, קפסולות קפה בכמות נדיבה וכוסות, והענקתם לצוותים בהלל יפה – היא תרומה שתזכה להערכה מחודשת בכל תחילת משמרת, וגם במהלכה.

 

ההחלטה על אופי התרומה התקבלה על ידי חברי הוועד המנהל של עמותת הידידים, ובתיאום עם הנהלת המרכז הרפואי, ומטרתה להודות בדרך ייחודית על התקופה המאתגרת שעברו כל הצוותים בשנה האחרונה. זוהי, ללא ספק, תרומה שיש בה הרבה קפה וגם הרבה סימפטיה.

 

יו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה משה מורג: "התרומה אינה מקרית. בכל שנה, ביום המעשים הטובים, העמותה מתגייסת במחווה לצוותים בבית החולים. מבחינתנו זה לעשות טוב לאנשים הטובים שעומדים מאחורי העבודה המאומצת, המסורה והמקצועית הניתנת כל ימות השנה, בכל תנאי ובכל מורכבות ואתגר. קפה טוב בכל שעה במהלך יום עבודה או משמרת זו חוויה טעימה ונעימה, וכולי תקווה שכמה שיותר אנשי צוות ייהנו ממנה".

 


בתמונה משמאל לימין: איש העסקים וחבר העמותה  מר רוני צליק, רופאת מחלקה פנימית ג' ד"ר טטיאנה מיכאלוב, אשת העסקים וחברת העמותה גב' טלי פייגלין, יו"ר עמותת הידידים מר משה מורג, אח אחראי מחלקה פנימית ד' אעיד דראוושה, חברת העמותה והמאמנת העסקית גב' איטה תמרי, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי ד"ר בוריס איסקוביץ.

 
הדפס
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד