הדר דף הבית בלי JCI

תודה מקרב לב

15/01/2023

ינואר 2023

 

להנהלת המרכז הרפואי הילל יפה, שלום רב!

 

ראשית כל, שנה אזרחית טובה, פוריה ושזורה בהצלחה ובריאות לכולכם!

 

שמי מ.נ, וברצוני להודות מקרב לב לצוות המרכז הרפואי הילל יפה על הטיפול המסור באמי תמרה זלנקו במהלך חודש אוקטובר השנה. זכות גדולה לי לשתף את הנהלת המרכז בחוויה החיובית שעברה אמא שלי במהלך האשפוז במחלקה פנימית ג׳.

 

ראשית כל, תודתי המיוחדת היא לגב' נטליה גלמן, טכנולוגית רפואית ממחלקה הקרדיולוגית, שהייתה לצידה של אמא שלי במהלך בדיקות רפואיות במכון הלב. התמזל מזלנו לפגוש בן אדם כה מקצועי, אכפתי, רגיש, טוב לב ומכבד. גב׳ נטליה גלמן הפגינה יחס חם ואמפתי, דברה תוך רגישות כנה ובגישה חיובית. במסגרת תפקידה, ידעה לענות על כל שאלותינו בסבלנות ראויה להערכה תוך מתן הסבר מקצועי, ברור ומקיף. גישתה המעודדת סייעה לנו רבות בהפחתת אי וודאות, חרדות וחששות שעוררו הבעיות הרפואיות שעמן התמודדה אמי באותה העת. גב׳ נטליה היקרה, את לעולם חרוטה בליבנו, תודתנו הענקית לך!

 

מכאן, ברצוני להודות לצוות נהדר של מחלקה פנימית ג׳.

 

צוות יקר, הענקתם לאמא שלי את המיטב, היא זכתה לטיפול רפואי וסיעודי הולם לפי סטנדרטים הכי גבוהים ותוך יחס אנושי ומכבד לאורך כל הדרך. כל בקשה, פניה או שאלה נענו במהירות וביעילות, תוך יחס חם ומכבד כלפי לכולנו ואני מודה לכם על כך!

 

תודתי העצומה והערכתי הרבה לשתי המנהיגות המדהימות והנשים המקסימות ד״ר רונית רחמילביץ וגב׳ רינה אבילביץ.

 

אני מלאת הערצה על השאיפה שלכן למצוינות בהענקת הטיפול, על כח ההתמודדות שלכן עם האתגרים הניצבים בפניכן במיוחד בתקופת הפנדמיה והשלכותיה ועל האנושיות שלכן שחשובה בעניי לא פחות מהמקצועיות. ומכאן ברצוני לפרט מעבר לכך. אני אסירת תודה ומלאת הערכה למנהלת המחלקה ד״ר רונית רחמילביץ ולאחות אחראית גב׳ רינה אבילביץ שהשאירו חותם בלתי נשכח בליבי.

 

ד״ר רונית רחמילביץ ברגישות רבה, כבוד ואמפתיה, הובילה את הענקת הטיפול הטוב ביותר לאמא שלי. למרות לוח זמנים צפוף ועומס המשימות, מצאה ד״ר רחמילביץ זמן לשוחח איתי ולשתף אותי בפרטים החשובים הקשורים למהלך המחלה ותוכנית הטיפול. התרשמתי עמוקות מדביקותה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בטיפול הרפואי שבאחריותה ומרצונה ונכונותה לעשות מעל ומעבר כדי להחזיר את אמי לקו בריאות תקין. ד״ר רחמילביץ שתפה אותי בכל הפרטים החשובים הקשורים לתהליך הטיפול, השיבה על כל שאלותיי תוך הפגנת כבוד ואכפתיות, וסייעה רבות להגיע להחלטות החיוניות בנוגע להמשך שיקומה של אמי.

 

ד״ר רחמילביץ היקרה, זה בכלל לא מובן מאליו, זה ראוי להערכה! מודה לך על הכל ומאחלת לך בריאות איתנה והמשך עשייה פורייה!

 

תודתי המיוחדת מקרב ליבי לאחות אחראית המחלקה גב׳ רינה אבילביץ. הוקסמתי מאישיותה הכובשת העדינה והכריזמטית, מיחס אדיב של גב׳ רינה אבילביץ כלפי מטופליה בכלל ואמי בפרט, ומנכונותה לנקוט בכל האמצעים כדי להעניק את הטיפול הטוב ביותר לאמא שלי. גב׳ רינה אבילביץ מעוררת השראה והערצה. כל בוקר במחלקה התחיל בחיוכים של הצוות בזכותה של הגב׳ רינה אבילביץ. את המערך עליו הופקדה, מנהלת היא בנועם למרות העומס, ותוך שמירה על אווירה נינוחה במחלקה. גב׳ רינה היתה לאורך כל האשפוז של אמי נעימת הליכות, קשובה בכנות נעלה לצרכים של אמי, וכל פניותינו נענו במהירות האפשרית וביעילות.

 

גב׳ רינה היקרה, באמפתיה ומסירות את מאירה את דרכם של אנשי הצוות שלך ומהווה עבורם מודל לחיקוי. את מקרינה מאישיותך הנעימה לכל מטופל ונוטעה בסובבים אותך תקווה, שלווה וביטחון. את ראויה למלוא חופן התודות והברכות, עלי והצליחי בכל מעשה ידייך הברוכות!

 

אינני יודעת מה הייתי עושה אילו לא עבד במלקה אח מוסמך ובן אדם המיוחד במינו בשם שאקר חליל. בכל משמרת עזר לי ולאח שלי להיות מעודכנים בכל השינויים במצבה הרפואי של אמינו, היה שם בשבילנו ברגעים הקשים במיוחד כשמצבה הבריאותי הדרדר ולא מצאתי מנוח ושקט נפשי, ותמך בנו בגישתו המכבדת ומכילה במהלך כל תקופת האשפוז. הן בפאן האישי והן מבחינה המקצועית שאקר מהווה דוגמא להתנהגות המקצועית. שאקר בעל ידע רפואי עדכני רב וניכון ביכולת מרשימה להגיע להחלטות קליניות שקולות במהלך הטיפול. בעל ניסיון קליני מהותי, היה ערני לשינויים במצבה הבריאותי של אמי בכל משמרת בה הופקד לטפל בה. עם כי לא פחות חשוב- אכפתי, אנושי, רגיש ומכבד. שאקר היקר, לא אשכח לך את זה לעולם! תזכה להגיע לפסגות בדרכך המקצועית!

 

אדם נוסף שברצוני לציין, הינו ד״ר אנור אבוליל, רופא מכח עליון, אדם נעים הליכות ודוגמא להתנהגות מקובעות לפי שבועת היפוקרטס, שדיבר עם אמי בגובה העיניים, ענה בסבלנות על כל שאלותיה והיה ערני לשינויים במצבה ונענה בתגובה מיידית. תודה גדולה לך, דוקטור!

 

תודתי הרבה לגב׳ נורית להב, המלאכית, אחות משכמה ומעלה שחיוכה המקסים האיר פנים לכל בני משפחתי. כשנורית הופקדה לטפל באמי, ידעתי שהכל בשליטה. התרופות ניתנו בזמן, תוך הדרכה ״לפי הספר״, היתה קשובה לאמי וידעה להבחין בבעיות פוטנציאליות בזמן ולהתריע עליהן כי אמי אף פעם לא מתלוננת וזה מקשה על הצוות להבחין בבעיה כשלא מדווחת. נורית ידעה גם להיות אסרטיבית ולעמוד על שלה במהלך מתן טיפול תרופתי כשאמי ניסתה לא לקחת תרופות בניגוד לתכנית הטיפול. תוך הסבר ממצה, בחיוך ותוך הפגנת בכבוד, הבטיחה נורית את קוימה של תכנית הטיפול. תודה מקרב לב, נורית!

 

אני מודה גם לגב׳ דועא בדראן, אחות למופת, דוגמא לאיכות ובטיחות הטיפול, היתה פועלת בעקביות מתוך נהלים, תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות, בדיקה קפדנית של הטיפול התרופתי בטרם ניתן, עם חיוך כובש שהיה עבורינו טיפול בפני עצמו. תבורכי על כל היחס שלך, דועא!

 

ברצוני לציין לטובה המיוחדת את גב׳ סבטה מנשרוב, ואת גב׳ ג׳ולי נחשונוב, כוחות עזר הדואגות והאכפתיות, שעשו כמיטב יכולתן להבטיח שהאוכל הטעים (כן, באמת מאוד טעים!) יגיע לייעודו. שתיהן עשו הכל כדי שאמא שלי תהינה מהארוחות. במהלך שבוע ששהיתי במחלקה, לא הפסקתי להתפלא כמה סבלנות ורצון לעזור יש לשתי הנשים המקסימות האלה. אני מודה לכן על תרומתכן האישית לחוויה החיובית שלנו בתקופת האשפוז!

 

הילל יפה, הופתעתי לגלות איכויות נעלות ראויות לשבחים! שאו ברכה והצלחה בכל מעשי ידיכם המשיכו בעבודת הקודש שאתם עושים, המשיכו בכוחותיכם המיוחדים והברוכים לעזור לעוד מטופלים ומשפחות.

 

בברכה,

מ. נ

 
הדפס
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד