הדר דף הבית בלי JCI

הבעת הערכה והוקרה לצוות הרפואי

6/05/2012

 

לכבוד: 

פרופ' מאיר אורן, 

מנהל המרכז הרפואי הלל- יפה, חדרה 

שלום רב,

 

הנדון: הבעת הערכה והוקרה לצוות הרפואי 

 

א.נ. 

 

לאחרונה סיימתי תקופת אשפוז ממושכת במחלקה הנוירולוגית בבית החולים.

ברצוני לציין את התרשמותי החיובית העמוקה מן הטיפול בי על ידי צוות המחלקה וכן על ידי רופאים ממחלקות אחרות, אשר היו מעורבים בטיפול בעת האשפוז. 

המחלקה הנוירולוגית מנוהלת בשילוב נדיר של מקצועיות ואנושיות אשר לטעמי הינו המפתח לכל טיפול רפואי כוללני באשר הוא. כלל אנשי הצוות הרפואי הסיעודי והסוציאלי במחלקה ראויים לציון. התרשמתי במשך תקופת שהותי הארוכה, כי המחלקה פועלת ביעילות, במקצועיות ותוך הקפדה על כבודו של החולה ועל אנושיותו. השילוב בין הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים לבין היחס האישי החם הוא פועל יוצא של ניהול איכותי של המחלקה על ידי ד"ר ריבר, ושל ניהול צוות האחיות והאחים על ידי גב' יהודית כלפון.

בנוסף אבקש להביע הערכתי לאנשי צוות נוספים בביה"ח: ד"ר ברוורמן מנהל מח' א.א.ג., אשר גילה ומגלה מעורבות מקצועית ויחס נעים ואישי במהלך כל תקופת הטיפול ב. דר' הוכמן אוהד, על המעורבות, הייעוץ והסיוע היומיומי לי ולאשתי. דר' ירחובסקי מנהל מח' פנימית ב', על הייעוץ המקצועי מאיר העיניים במקרה הסבוך שלי.

בזכות כלל אנשים המקצוע הללו צלחתי תקופה מורכבת ומערערת מתוך בטחון, כי אני מצוי במערכת אשר לה לנגד עיניי את הבראת וקידום איכות חיי כמטופל

 

 

בכבוד רב,

ל.א 

זיכרון יעקב. 

 

 
הדפס
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד