הדר דף הבית בלי JCI

תודה למחלקת זיהומיות ב'

6/05/2021

הנדון: הבעת תודה והערכה

 

 שר הבריאות יולי אדלשטיין שלום רב,

 

בין התאריכים 23.02.2021-03.03.2021, אושפזה אמנו ג.כ במחלקת קורונה זיהומית ב' בבית חולים הלל יפה בחדרה, לאחר שנדבקה בנגיף הקורונה. אמנו בעלת מחלות רקע, ולכן קיבלה את ההדבקה בצורה קשה ופונתה לבית החולים כאשר מצבה מוגדר קשה. בזמנים לא ברורים אלו, שהצוותים הרפואיים עובדים מסביב לשעון, רואים חולה אחר חולה, השמות מתערבבים יחד עם חוסר השינה, רופאים שמאבחנים עוד תסמין ויש עוד אחד שנפטר, מאוד קשה לאבד את הקשר האנושי, כי הרי כל חולה הוא אחד מתוך מאות אם לא אלפים.

 

לכן, כשצוות רפואי שלם מפגין יחס אנושי, אכפתי, מתחשב ושירותי מעל ומעבר למצופה אנו רוצים להגיד לכם תודה. תודה על כך שהתייחסתם לאמנו כאילו היא החולה היחידה שלכם, בזמן שכנראה חיכו לכם עוד עשרות כמוה. תודה שנתתם את התחושה של דאגה בכל הרבדים הטיפוליים, גם כאלה שממש לא הייתם חייבים לעשות. שתמיד עשיתם מהלב, שמרתם על חיוך ואופטימיות, שהייתם זמינים בכל שעה לכל שאלה, לא משנה כמה קטנה היא הייתה.

 

בזמן המשבר של המשפחה, דאגתם שלא נחשוב על שום דבר חוץ מלשדר אנרגיות חיוביות ושמחה -עשיתם כמונו.

 

תודה מיוחדת לעאיד דראושה ולצוות שלו ממחלקת קורונה זיהומית ב' על היחס העוטף, המחבק, האכפתי והאמפתי שהפגינו לכלל המשפחה ובייחוד לאמנו בזמן קשה זה.

 

תודה נוספת לשוטר בית החולים עמי כחלון ולאבטחת בית החולים על הסיוע לבני המשפחה. הנתינה, הרצון לעזור, השירותיות ללא דופי, והנכונות לעזור בכל מה שיכלו ניכרת בעבודתם המסורה.

 

ס.י

מ.כ

חדרה

 
הדפס
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד