הדר דף הבית בלי JCI

שירות חדש: הדרכה אונליין מותאמת אישית להורים לפגים ויילודים ששוחררו מהפגייה

שירות חדש וייחודי שנפתח במכון להתפתחות הילד במרכז הרפואי הלל יפה מציע להורים לפגים ויילודים ששוחררו מהפגייה ליווי והדרכה אונליין מותאמים אישית
26/06/2023

משך תקופת האשפוז בפגיות בתי החולים (יחידת טיפול נמרץ יילוד) אורכת לעתים שבועות ואף חודשים עד לשחרור הביתה. עם השחרור מהפגייה ישנם הורים אשר חווים תחושת חרדה לקראת הימים שיבואו. השירות לריפוי בעיסוק של המכון להתפתחות הילד במרכז הרפואי הלל יפה החל להפעיל שירות חדש וייחודי המיועד להורים לפגים ויילודים ששוחררו מהפגייה, המאפשר הדרכה מרחוק על ידי מרפאה בעיסוק, מומחית בהתפתחות הילד, במגוון נושאים התפתחותיים שונים, כגון אכילה, שינה, משחק ותחושה.

 

במסגרת ההדרכה יקבלו ההורים הדרכה אישית, מכוונת ומותאמת לילד/ה שלהם. בנוסף הם רשאים לשאול שאלות ולהתייעץ בכל נושא שירצו.

 

המרפאה בעיסוק רונית מלק נופים, משירות הריפוי בעיסוק במרכז הרפואי הלל יפה, שמובילה את השירות, מציינת: "זיהינו את הצורך של ההורים בקבלת הדרכה אישית צמודה גם לאחר האשפוז. הורים רבים משתחררים עם תינוקם הביתה ומאוד חוששים מה יהיה בהמשך. שירות זה יאפשר להורים מעבר בטוח ורגוע יותר הביתה, וכך הם יוכלו להיעזר באנשי מקצוע מיומנים שידריכו וילוו אותם אישית ויסייעו בכל שאלה. שירות זה יכול להיעשות מכל מקום, ללא צורך בהגעה פיזית לבית החולים, על ידי שיחת וידאו מרחוק עם מרפאה בעיסוק, תוך שמירה על סודיות רפואית מלאה".

 

לתיאום תור יש לשלוח טופס התחייבות להדרכה מקופת החולים (טופס 17) לכתובת הדוא"ל: [email protected]

 


המרפאה בעיסוק רונית מלק נופים בהדרכה אונליין להורים לפגים

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד