הדר דף הבית בלי JCI

מזל טוב לתינוק עם התאריך הכי מיוחד

לא כל יום נולד תינוק באגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה בתאריך ובשעה כה מדויקים ומיוחדים – 8.8 בשעה 8:08. עכשיו רק נשאר לומר מזל טוב לאם הטרייה ולמשפחתה
8/08/2023

לירז רובין, תושבת בנימינה, שרבות מנשות האזור מכירות כמעצבת שמלות לכלות ולאירועים, ידעה כי בנה הבכור עומד להיוולד בתאריך המיוחד 8.8. זמן הניתוח ללידה בניתוח קיסרי, כמקובל במידה שקיימת התוויה רפואית, נקבע זה מכבר, והאם הנרגשת, שבחרה ללדת בניתוח קיסרי ידידותי, התייצבה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה כמתוכנן, מלווה במשפחתה, במיילדת, ובצוות הרפואי של אגף אימהות וחדר ניתוח. העובדה שבנה של לירז נולד גם כשהשעון מצביע על השעה שמונה בבוקר ושמונה דקות – הייתה מתנה נוספת ומרגשת, אבל לא צפויה.

 

 

מנהל מחלקת יולדות וחדר לידה ד"ר חיים דוד והמיילדת שליוותה את הלידה זהבה סופר: "מרגש תמיד להביא חיים חדשים. אנו בעיקר שמחים כשכל לידה מסתיימת בבריאות ובידיים מלאות. מאחלים הרבה נחת לאם הטרייה ומשפחתה".

 

 

לירז רובין מצידה ביקשה להודות: "אני רוצה להודות לצוות המדהים שליווה אותי כשהייתי מאושפזת במחלקה להריון בסיכון, לפרופ' רינת גבאי-בן זיו ולפרופ' מוטי חלק, וגם לכל הצוות שליווה אותי בתהליך הלידה ובניתוח. הייתה לי חוויה מעצימה והתאריך שנלווה לה הוא בונוס נהדר".

 

 


ד"ר חיים דוד, האם הטריה  לירז רובין והבייבי והמיילד ת זהבה סופר

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד