הדר דף הבית בלי JCI

כך תימנעו מאירוע לב

במסגרת יום הלב הבינלאומי, המצוין ב-29 בספטמבר, מומחי מערך הלב של המרכז הרפואי הלל יפה יוצאים, זו השנה השנייה, לסדרת הרצאות לקהל הרחב, ללא תשלום, שמטרתן העלאת המודעות לגורמי הסיכון למחלות לב וכיצד ניתן להימנע מכך
4/09/2023

זוהי השנה השנייה ברציפות שבה יוצאים רופאים בכירים ממערך הלב של המרכז הרפואי הלל יפה לסדרת הרצאות בקהילה להעלאת המודעות למניעת מחלות לב. במהלך חודש ספטמבר יגיעו המומחים להרצות בפני התושבים בערים, במועצות וביישובים בקרבת בית החולים, ויסבירו מהם גורמי הסיכון הנפוצים, האם ניתן למזער את הסיכון להתקף לב, ואילו בדיקות מומלץ לבצע. מלבד ההרצאות הפרונטליות, יתקיימו במהלך החודש גם שתי הרצאות אונליין. כל ההרצאות נעשות ללא תשלום, כשירות לציבור הרחב.

 

מנהל מערך הלב במרכז הרפואי הלל יפה פרופ' אריאל רוגין מציין: "לאחר ההצלחה בשנה שעברה, החלטנו לצאת שוב בסדרת הרצאות לקהילה על מנת להעלות את המודעות לתופעות ולסימפטומים האופייניים למחלות לב, בדגש על מניעה. ככל שאנשים יקבלו מידע מראש, כך הם יוכלו להגן טוב יותר על ליבם או אפילו ידעו לזהות בזמן מצבים שבהם נדרש לפנות לרופא או לבית החולים ולקבל טיפול מתאים ובזמן. אני מזמין כל אחד ואחת מכם להגיע להרצאה חשובה זו".

 

בחודשים האחרונים עברה היחידה לטיפול נמרץ לב במערך הלב של הלל יפה למרחב חדש מרווח ובו חדרים פרטיים המאובזרים במיטב הציוד. בכל פינה הושקעה מחשבה ניכרת לצרכי המטופל/ת ובני המשפחות, על מנת להעניק למטופלים טיפול מקצועי, איכותי ושירותי, לצד תנאי מלונאות ברמת 5 כוכבים.

לרשימת ההרצאות המלאה >>

 


צוות מערך הלב המשתתף בפעילויות חודש הלב

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד