הדר דף הבית בלי JCI

אחות במשרה מלאה

מיכל אלון, אחות במקצועה, פונתה למרכז הרפואי הלל יפה לאחר שנפצעה מירי של מחבל בזיקים. על אף פציעתה, המשיכה יחד עם בעלה וילדיה לטפל בפצועים שהגיעו ליישוב. כעת היא מאושפזת במחלקה כירורגית ב' ומצבה מוגדר בינוני-קל
9/10/2023

כשאחותה התאומה יעל יושבת לצידה, מספרת מיכל אלון בקול חלש אבל בטוח על הנס הפרטי שלה בתוך כל החדשות הנוראיות שמגיעות כל העת מהדרום: "באנו לשבת, בעלי ואני יחד עם ילדינו, לחוג שמחת תורה בזיקים עם החיילים. קמנו לצבע אדום ופצמ"רים. בשלב מסוים החלו להגיע פצועים. כאחות במקצועי, התחלתי לטפל באחת מהם. עברתי יחד איתה לחדר ליד המיגונית משום שהחלו אזעקות על הטילים, ואז התחלנו לשמוע גם יריות. חשבתי שחיילים מגיעים לפנות אותנו. כשנפתחה הדלת נכנס חייל במדי צה״ל, שהתברר כמחבל. הוא ירה בי כמה יריות והמשיך הלאה. ניסיתי לחבוש את עצמי, תוך שכל העת ממשיכים להגיע אלינו עוד ועוד פצועים. למרות הפציעה ביד, הצלחתי להנחות את ילדיי לחבוש את הפציעות של הנפגעים. ברוך השם שהצלחנו לצאת משם בשלום".

 

עוד היא מספרת, שיום אחרי ההגעה שלה להלל יפה, בעוד בעלה והיא תוהים וחרדים לגורל החיילים בהם טיפלו, גילתה שאחד מהם שוכב במחלקה הסמוכה. בעלה אף הלך לבקר אותו עם אחת הבנות. "הוקל לנו במעט", היא מסכמת בעודה מתאוששת מפציעתה שלה.

 


מיכל אלון עם אחות אחראית מחלקה כירורגית ב' במרכז הרפואי הלל יפה ורוניקה סטרובינסקי ואחותה התאומה יעל

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד