הדר דף הבית בלי JCI

הצוותים של הלל יפה למען חיילי צה"ל וכוחות הביטחון

שלושת הוועדים של המרכז הרפואי הלל יפה התארגנו יחד, אספו תרומות וגייסו עשרות אלפי שקלים לרכישת מוצרי טואלטיקה וביגוד עבור חיילנו וכוחות הביטחון. לכל החבילות הוצמדו גם מכתבי תודה וברכה של ילדי העובדים
11/10/2023

שלושת ועדי העובדים של המרכז הרפואי הלל יפה: ועד מנהל ומשק ומקצועות הבריאות, ועד הסיעוד וועד הרופאים, חברו יחד לטובת מטרה אחת – איסוף מצרכים וקניית ציוד הכרחי עבור חיילי צה"ל וכוחות הביטחון.

 

בזמן שהם מגויסים וערוכים לשעת חירום וממשיכים לטפל ולהציל חיי אדם, הצליחו תוך פחות מ-24 שעות לגייס תרומות בשווי עשרות אלפי שקלים, ששימשו לרכישת מוצרי היגיינה, ביגוד וציוד הכרחי לחיילים. בנוסף לאיסוף התרומות, רכשו נציגי הוועדים, ביניהם ליאת הבהיל, רינה ימנילוב, פנינה ביטון וחן קורקוס, מוצרי טואלטיקה וטקסטיל למען החיילים. כל החבילות שנאספו הגיעו לשתי פלוגות בצפון הארץ, בהתנדבותו של נדב הבהיל, בעלה של ליאת הבהיל, אחת מנציגי הוועד. לצד כל חבילה צורפו ברכות וציורים של ילדי עובדי המרכז הרפואי הלל יפה, בהם הם מברכים את החיילים שיחזרו במהרה ובשלום ומודים להם על הירתמותם ושמירתם על כולנו.

 

יו"ר ועד מנהל ומשק ומקצועות הבריאות חן קורקוס, ממובילי המחווה: "לפעמים בחיים צריך לקחת החלטה ברגע מבלי לדעת את תוצאותיה. תוך 24 שעות הצלחנו לגייס את כל ועדי העובדים יחד עם עובדי המרכז הרפואי הלל יפה והעמסנו עשרות חבילות שהגיעו לשתי פלוגות של צה"ל, כך שיוכלו לעמוד בפני האתגרים הקשים שלפניהם כדי לשמור עלינו".

 

החיילים התרגשו מאוד מהמחווה ובפרט מההקדשות המרגשות של הילדים והעובדים.

 

צוותי הלל יפה למען החיילים הלוחמים

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד