הדר דף הבית בלי JCI

מרכינים ראש

המרכז הרפואי הלל יפה מתאבל על לכתה בטרם עת של צביה נחשון-דוד ז"ל, מי שניהלה בשנים האחרונות את המחלקה לקבלת חולים והייתה אחת העובדות הוותיקות ביותר במרכז הרפואי
10/03/2024

 

צביה נחשון דוד ז"ל

צביה נחשון עבדה בבית החולים משנת 1984. היא החלה דרכה כפקידה, ובשנת 2008 מונתה לסגנית מנהלת קבלת חולים. בשנת 2017 מונתה למנהלת המחלקה.

 

"היא הייתה אדם אהוב במיוחד ואישה מיוחדת, שכולה לב", כך על פי דרורה בן מיכאל, סגנית המנהל האדמיניסטרטיבי של הלל יפה, אשר עבדה עם צביה בצמידות לאורך שנים. "היא ממש גדלה בבית החולים לאור העובדה שאמא שלה עבדה כאן, ובתור ילדה, הייתה לפעמים מצטרפת אליה. היא תמיד אמרה שבשבילה הלל יפה הוא לא מקום עבודה, אלא משפחה".

 

המנהל האדמיניסטרטיבי של הלל יפה רפי קורן מצטרף לדברי השבח: "צביה הייתה אחת העובדות המסורות של בית החולים, שתמיד עזרה לכל מי שהגיע, ועשתה מעל ומעבר עבור מטופלים ועובדים. היא עבדה כאן מגיל 20 וקיבלה תואר עובדת מצטיינת חמש פעמים במהלך השנים. הייתה הראשונה להתנדב, הראשונה לתרום. חסרונה יורגש בארגון מאוד".

 

לדבריו אלו מצטרף מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ: "צביה הייתה מוסד בפני עצמו בבית החולים. אישה שאין מי שלא הכיר אותה ואת פועלה. זה יום עצוב למשפחת הלל יפה".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד