הדר דף הבית בלי JCI

סרום ייחודי לטיפול ביובש קיצוני בעיניים

סובלים מיובש קיצוני בעיניים? במחלקת עיניים של המרכז הרפואי הלל יפה מייצרים סרום ייחודי המופק מדם המטופל לטיפול במקרי יובש קיצוניים, כאלה שהטיפולים הסטנדרטיים לא סייעו בהקלה על התסמינים
7/04/2024

במחלקת עיניים במרכז הרפואי הלל יפה נפתח שירות חדש של "עין יבשה" עבור מטופלים הסובלים מיובש קיצוני בעיניים. בשיתוף פעולה עם אגף המעבדות ובנק הדם בבית החולים, באחריותן וניהולן של רואן אבו הלאל וד"ר מענית שפירא, מופק סרום מיוחד מדם המטופל הניתן כטיפות עיניים.

 

ד"ר ראמז ברבארה, מומחה קרנית במחלקת עיניים במרכז הרפואי הלל יפה, מציין: "יובש קיצוני בעיניים פוגע באיכות החיים ובהתנהלות היומיומית. אנו מציעים טיפול חדשני המתאים למטופלים הסובלים מיובש קיצוני בעיניים לאחר שהתנסו בטיפולים סטנדרטיים כגון טיפות הרטבה ותרופות אנטי-דלקתיות, ללא תחושת הקלה. התהליך פשוט מאוד ודומה ללקיחת דם. אנחנו מבצעים את התהליך בסטנדרטים גבוהים מאוד ובהתאם להנחיות משרד הבריאות על מנת לשמור על הסטריליות של הסרום המופק. המטופל מטפטף לעיניו את טיפות הסרום, בהתאם להנחיות רופא העיניים".

 

מנהלת בנק הדם רואן אבו הלאל, ד"ר מענית שפירא וד"ר ראמז ברבארה במעבדה במרכז הרפואי הלל יפה. שיתוף פעולה לטובת מטופלי מחלקת עיניים

 

מנהלת מחלקת עיניים בהלל יפה ד"ר ביאטריס טיאוסנו: "הלל יפה הינו בין בתי החולים הבודדים המציעים טיפול ייחודי זה. אנו מבצעים את כל ההליך בבית החולים, תוך מעקב צמוד אחר המטופלים. טיפות הסרום מקלות על תופעות היובש והגרד ומאפשרות למטופלים לקיים אורח חיים טוב יותר. כל מה שהמטופל נדרש לו הוא קביעת תור במרפאה שלנו וכן טופס התחייבות מהמבטח הרפואי".

 

לקביעת תור למרפאת קרנית במרכז הרפואי הלל יפה יש ליצור קשר בטלפון: 04-7744528.

 

למידע נוסף על השירות >>

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד