הדר דף הבית בלי JCI

"רואים שקוף"

לאור הביקוש הגדל הרחיבה יחידת האולטרה-סאונד באגף נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה הרחיבה את שעות הפעילות לביצוע סקירות הריון
19/05/2024

שקיפות עורפית, סקירה מוקדמת או מאוחרת, אקו לב העובר – את כולן או חלקן מוזמנות נשים בהריון לבצע ביחידה לאולטרה-סאונד מיילדותי של המרכז הרפואי הלל יפה על ידי מיטב הרופאים והרופאות העוסקים בתחום ועם הציוד המתקדם ביותר. לאחרונה, הרחיבה היחידה את שעות הפעילות בכל הקשור לביצוע סקירות מערכות לאור הביקוש הגובר והולך.

 

מדובר במגוון בדיקות האולטרה-סאונד הנפוצות במהלך ההיריון: שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת, סקירת מערכות מאוחרת ואקו לב. יצוין כי עבור שתי בדיקות ניתנת התחייבות מהמבטח הרפואי (טופס 17), ואילו הסקירה המוקדמת, במידה שהאישה בוחרת לבצעה, מבוצעת באופן ובתשלום פרטי מוזל.

 


פרופ' אלון שרים בסקירת מערכות ביחידה לאולטרה-סאונד מיילדותי במרכז הרפואי הלל יפה

 

פרופ' אלון שרים, מנהל היחידה: "סקירות מערכות במהלך ההיריון הן שירות ברור מאליו, שאנו מספקים מזה שנים. הגדלת טווח שעות הפעילות, לצד הוזלת התשלום לסקירה המוקדמת, שאינה בסל הבריאות, הן תוספות נדרשות לטובת ההריוניות שלנו".

 

לצד בדיקות השקיפות העורפית וסקירות המערכות, ממשיכים ביחידה, כמובן, במתן שירותים נוספים, שהם עיקר עיסוקה מזה שנים רבות, בהצלחה: אבחון מומים ומתן מענה לרופאי הקהילה כאשר נדרש מעקב אחר ממצאים או במקרים שבהם עולה חשד לממצא בסקירת המערכות.

 

"כמכלול של הרחבת שעות הפעילות לביצוע סקירות המערכות בהריון, אנו מבצעים כמובן גם את הסקירה המוקדמת, שאינה נכללת בסל הבריאות", מציין פרופ' שרים, "אך היא ניתנת בעלות מוזלת משמעותית. אנו רואים חשיבות למתן כל האופציות הנדרשות לביצוע מעקב הריון במועד, וכל מומחי היחידה מספקים מענה מקצועי ועשיר ניסיון לעניין זה, כמו גם לשאר השירותים שמעניקה היחידה".

 

למידע נוסף וקביעת תור:

 

טלפון/פקס: 04-7748225

טלפון לקביעת תורים: 04-7748224

דוא"ל: [email protected]  

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד