הדר דף הבית בלי JCI

20 שנה אחרי - פגישה מקרית במרפאת האלרגיה

האחות שטיפלה בליה בהיותה פגה בת ימים ספורים, היא גם זו שמבצעת לה בחודשים החולפים את החיסונים לאלרגיה. האב, שהתלווה לבתו באחד הטיפולים, זיהה מיד את האחות שטיפלה בבתו לפני 20 שנה בפגייה. נרשמה התרגשות רבה משני הצדדים
20/05/2024

ליה בת ה-20 מחדרה סובלת מאלרגיה לאבק. מדי שבוע היא מגיעה למרפאת אלרגיה במרכז הרפואי הלל יפה כדי לקבל חיסון. לפני כשבועיים, החליט אביה ללוות אותה למרפאה והופתע לגלות כי האחות שמחסנת את ליה היא לא אחרת מאשר שחר דר, האחות שטיפלה בה בפגייה לפני 20 שנה, כשנולדה במשקל של 1.700 ק"ג בלבד. ההתרגשות משני הצדדים הייתה רבה, ולפגישה הבאה הגיעה ליה עם תמונות מהאלבום המשפחתי שם "מככבת" שחר, כמי שהייתה האחות בפגייה שטיפלה בה במשך חודש הימים בהם הייתה מאושפזת.

 

השתיים נפגשות מדי שבוע כבר מספר חודשים, ולא תיארו לעצמן שנפגשו לראשונה לפני 20 שנה, כשליה רק נולדה. "ברגע שהיא פתחה את הדלת, מיד נזכרתי בעיניים הכחולות הטובות של שחר", מספר האב עמית. "ליה ואחותה, התאומות שלנו, נולדו בשבוע 32 להריון במשקל של 1.700 ו-1.780 ק"ג. היינו מאושפזים תקופה ארוכה בפגייה והכרנו את כל הצוות. הם ממש עטפו וליוו אותנו לאורך כל האשפוז ושחר הייתה אחת מהם. לא שוכחים את האנשים שליוו אותך ברגעים הכי מאתגרים שלך בחיים".

 

שחר, שהופתעה שעמית זכר אותה לאחר שנים כה רבות, אמרה בהתרגשות: "אני אחות במקצועי כבר 24 שנים. עוד לא קרה לי שהורה שטיפלתי בבתו לפני 20 שנה זיהה אותי מהרגע הראשון. מאוד התרגשתי לראות איך ליה גדלה והפכה לבחורה נפלאה שכזו. זו מבחינתי ממש סגירת מעגל".

 


ליה והאחות שחר דר לפני עשרים שנה בפגייה והיום במרפאת האלרגיה
 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד