הדר דף הבית בלי JCI

"הראשונים של ראש השנה"

בחדר לידה ובמחלקת היולדות של "הלל יפה" קיבלו את פניה של שנת תשע"ב לא פחות מ-15 תינוקות חדשים, בהם בנה הבכור של עדי מדמוני, תושבת חדרה, בת 23, היולדת הראשונה של תשע"ב
3/10/2011

 
ריקי בר כוכבא ובתה הבכורה הודיה, שנולדה בחג

הילדים הראשונים של ראש השנה החדשה הם תמיד סיבה טובה למסיבה. כל שכן כשמדובר בילדים בכורים להוריהם. במחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה נצפה עומס מיוחד בחודש האחרון, ולקראת החגים, אף יותר מהרגיל. התוצר – 15 תינוקות חדשים בשני ימי החג, שבעה בנים ושמונה בנות, וסך הכול, בארבעת הימים מערב החג ועד לצאת השבת, כמעט 40 לידות וילדים.

 

עדי מדמוני, תושבת חדרה, בת 23, שזו לה הלידה הראשונה, הייתה גם היולדת הראשונה של תשע"ב. עדי ילדה את בנה בלידה רגילה, כשפרח מנחם, סגנית האחות האחראית בחדר לידה, היא זו שיילדה אותה. "היא הגיעה ממש בבוקר החג וילדה בשעה 18:30, ממש כמה דקות לפני שכולם בדרך כלל מתחילים את ארוחת החג", מספרת מנחם, "ממש המתנה המושלמת לחג – ילד בכור בשנה חדשה".

 

גם לריקי בר כוכבא, בת ה-23, תושבת היישוב אלון שבות שבגוש עציון, מדובר בלידה ראשונה ובמתנה לראש השנה. "הגענו למשפחה של בעלי בחדרה לחגוג את החג, ותך כדי התפילות הרגשתי שהחלו לי צירים. מיהרנו ל'הלל יפה', ותוך שעתיים נולדה בתי הבכורה, הודיה, במשקל של 2.3 ק"ג ובשמחה רבה".

 

ד"ר חיים דוד, מנהל חדר הלידה של "הלל יפה", יודע לספר כי חודש החגים והחודשים ספטמבר ואוקטובר נחשבים תמיד לימים עמוסים בלידות. עם זאת, הוא מציין כי השנה "שברנו שיא חדש בלידות במהלך ספטמבר והגענו ליותר מ-400 לידות. שנה פורייה במיוחד, בתקווה שגם השנה הבאה תהיה בדיוק כזאת".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד