הדר דף הבית בלי JCI

"הטובים לסיעוד": ציון לשבח לבית הספר לסיעוד של "הלל יפה"

בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי זכה בציון לשבח במסלול מוסדות החינוך במגזר הציבורי, במסגרת הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות
4/12/2011

בשבוע החולף ניתן פרס מצוינות לבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה - ציון לשבח במסלול החינוך, במסגרת תחרות הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות ע"ש ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל, הנערכת בשיתוף משרד ראש הממשלה, מכון התקנים הישראלי, נציבות שירות המדינה ולשכת התיאום של הארגונים הכלכליים והאיגוד הישראלי לאיכות.

 

הענקת הפרס, שניתן אחרי תהליך ארוך וקפדני של בחינת תוצאות במספר מישורים, נחגגה בטקס חגיגי שנערך בשבוע החולף במשכן הכנסת. לקבלת הפרס באופן רשמי הגיעו נציגי הנהלת בית הספר לסיעוד של הלל יפה ובכירים בהנהלת המרכז הרפואי. 

 

במעמד הטקסי רב המשתתפים עלו לקבל  את הפרס ד"ר מרב בן נתן – מנהלת בית הספר, והגב' אסתר כהן – מנהלת שירותי הסיעוד של "הלל יפה". הטקס  התקיים במעמד שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ, שר התמ"ת, מר שלום שמחון, השר הממונה על שיפור השירות הממשלתי לציבור, מר מיכאל איתן, נציב שירות המדינה ומכובדים נוספים. 

 

ד"ר בן נתן מספרת שהוועדה קבעה, במסגרת השיקולים להענקת הפרס, כי "הישגי בית הספר ותרומתו החשובה בתחום החינוך יצרו את הבסיס להחלטה, זאת במקביל לפעולות צוותו לשיפור תהליכי עבודה ושיטות עבודה היוצרים בסיס ומחויבות לאיכות ומצוינות ושיפור מתמיד".  

 

"מבחינתנו", מדגישה ד"ר בן נתן, "זהו סיכום תמציתי של מהות עבודתנו – מתן בסיס חינוכי ולימודי כוללני, שיכשיר אנשי סיעוד שעבורם השאיפה למצוינות היא חלק בלתי נפרד מהווייתם". 

 

הנהלת המרכז הרפואי בירכה את צוות בית הספר והנהלתו על ההישג המבורך והייחודי וציינה בסיפוק את תרומתו לתחום האיכות והמצוינות בבית החולים. 

 

 

צוות בית הספר לסיעוד לאחר קבלת הפרס (ד"ר בר נתן אוחזת בתעודת ההצטיינות).

צילום: גלית פוקס

 

לבית הספר לסיעוד»

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד