הדר דף הבית בלי JCI

"בדרך להיות הורים": כנס הריון ולידה נוסף ב"הלל יפה"

כ-100 נשים הרות ובני זוגן הגיעו לכנס הריון ולידה במרכז הרפואי ונהנו מארוחת בוקר קלה ומפנקת, הרצאות העשרה של צוות אגף האמהות וטיפולי רפלקסולוגיה מרגיעים
26/12/2011
 
 

מידע על בדיקות אולטרה-סאונד במהלך ההריון, סקירה של הנעשה בחדר לידה עם הגעתה של אישה ללדת והטיפול הרפואי בתינוקות בפגייה – זה היה רק חלק מהמידע שהועבר לנשים הרות ובני זוגן שפקדו את המרכז הרפואי הלל יפה במסגרת כנס לנשים הרות, שהתקיים ביום שישי האחרון.

 

בנוסף, ציפתה למשתתפות והמשתתפים ארוחת בוקר מפנקת במיוחד, שהיוותה דוגמא קטנה לארוחת הבוקר המפנקת שמקבלות יולדות בעת שהותן באשפוז לאחר הלידה, וכן דוכנים מסחריים בתחומי היריון ולידה. צוות אגף האמהות בכללותו אף ענה על השאלות הרבות של המשתתפות במהלך ההרצאות, בהפסקות ובעיקר בסוף היום במסגרת פאנל מומחים מיוחד.

 

פרופ מוטי חלק, מנהל מחלקת נשים ויולדות הזמין את הנשים ובני זוגן להכיר את הצוות, לשאול את כל מה שמעניין, וכן לבדוק את מגוון השירותים שמציע אגף האמהות להורים שבדרך.  

 

את אחת ההפתעות הנעימות, וה"דובדבן שבקצפת", סיפקו מטפלות מטעם המרפאה לרפואה משלימה של המרכז הרפואי הלל יפה, שהנעימו את זמנן של  המשתתפות בטיפולי רפלקסולוגיה במהלך הכנס, ואפשרו להן טעימה קטנה משירות תוכנית "בראשית" של המרפאה, המציעה ליווי של הרפואה המשלימה במהלך ההריון והלידה.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד