הדר דף הבית בלי JCI

יולדות באהבה ב"הלל יפה"

בצהריים עוד סייעה טלי שץ, מיילדת בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה, ליילד את אחותה האהובה. 12 שעות מאוחר יותר, בתיאום בלתי מתואם שכזה, ילדה היא בעצמה באותו חדר לידה. שתי אחיות, שמחה כפולה וחג אהבה אחד
27/07/2010

כשהגיעה הילה לרר, בת ה- 36 מחדרה, לחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה ללדת את ילדה השלישי, שמחה לפגוש את אחותה טלי שץ, המשמשת בימים כתיקונם כמיילדת ב"הלל יפה". הן עוד הספיקו לדבר על התאריך המיוחד, ט"ו באב, הלא הוא חג האהבה, שבו יצא התינוק לאוויר העולם וגם לשמוח עם היוולדו. טלי סייעה בלידת אחותה ובסיומה דיברו השתיים על כך ש"אוטוטו, גם תורה של טלי יגיע". למרות זאת, שתיהן לא חשבו שזה יהיה בדיוק באותו היום.

 

"אמנם אנחנו ביחסים מאוד קרובים, אבל מכאן ועד ללדת זו אחר זו – את זה לא תיארנו לעצמנו", מספרות שתי האחיות. וטלי מוסיפה: "הייתי כל כך נרגשת להיות נוכחת בלידה שלה ולסייע בה, שלדעתי השתחרר אצלי בגוף באופן טבעי פיטוצין, שנקרא גם הורמון האהבה ומסייע בזירוז לידה, אז לא פלא שכמה שעות אחר כך מצאתי את עצמי באותו מקום".

 

באופן מפתיע, גם מרווח השעות בין האחיות היה מדויק להפליא – הראשונה ילדה בשעה 5:45 בצהריים, ואליו האחרת (טלי), ילדה ב- 5:45 לפנות בוקר. טלי מספרת שעוד הספיקה לחזור הביתה לפני שהבינה באופן רשמי שהתחילו הצירים. עכשיו שתיהן נמצאות באותו החדר עם שני התינוקות החדשים והמקסימים, נהנות מכל רגע. על כך מוסיפה הילה, אגב חיוך: "זה גם חסך לכולם בביקורים. במקום לבוא כמה פעמים, כולם מגיעים בפעם אחת וזהו".

 

טלי בת ה-33, גם היא תושבת חדרה, היא מיילדת בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה מזה שנה וחצי וזו לה הלידה הרביעית – בת חמודה אחרי שלושה בנים. לאחותה, כאמור, זו הלידה השלישית, רק שבמקרה שלה זה בן אחרי שתי בנות. את מסיבת ההולדת לתינוקות החדשים הן מניחות שיעשו גם – זו לצד זו.

 


טלי שץ (משמאל) והילה לרר עם התינוקות הטריים

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד