הדר דף הבית בלי JCI

יום הולדת כפול, אבל רק פעם ב-4 שנים

לילך אנקאוה ציפתה ללדת במרכז הרפואי הלל יפה רק בשבוע הבא, אבל התאומות שברחמה החליטו להיוולד דווקא בתאריך הייחודי 29 בפברואר. המשמעות: חגיגת יום הולדת רק פעם ב-4 שנים
29/02/2012

 

 

לילך ואלי אנקאוה מחדרה ציפו בקוצר רוח לתאומות שנשאה לילך ברחמה. במרכז הרפואי הלל יפה, שם ביקרה לילך מספר פעמים במהלך הריונה, נקבע לה תאריך לניתוח קיסרי, שיועד לשבוע השני של מרץ. אבל אתמול בלילה שונה המסלול שנקבע, ולילך בת ה-24 מצאה עצמה בחדר מיון לאחר ירידת מים ובמצב של לידה פעילה דווקא בתאריך הייחודי, 29 בפברואר, תאריך שעימו, כך יודעים כולם, נפגשים רק אחת לארבע שנים.

 

ד"ר אלעד מידן, הרופא הבכיר במחלקת נשים ויולדות של "הלל יפה" שניתח את לילך, מספר שבדרך לחדר לידה הם עוד דיברו על עניין התאריך כי "היה קשה שלא", אבל היה ברור לכולם שהעדיפות היא בריאות התינוקות, והתאריך נדחק הצדה מהר מאוד.   

 

בתום הניתוח, שעבר בהצלחה, הגיעו לעולם שתי התאומות במשקל המכובד של יותר מ- 2.5 ק"ג כל אחת, ואלי ולילך אנקאוה הפכו להורים לשלושה ילדים.  

 

"זהו ללא ספק תאריך מאתגר", אומרת לילך, "אבל, מכיוון שכבר יש לנו ילד אחד בבית, אנחנו גם יודעים, שלא תמיד חוגגים את ימי ההולדת במועד המדויק, אז זה לא כל כך נורא. מבחינתנו, העיקר שהלידה עברה בשלום ושהן בריאות והכול בסדר. בסופו של דבר תאריך, מיוחד ככל שיהיה, הוא רק תאריך".   

 

בני הזוג אנקאוה עם התאומות במחלקת היולדות של המרכז הרפואי הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד