הדר דף הבית בלי JCI

מרימים כוסית לקראת האביב והפסח

הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה ועובדיו התכנסו, כמיטב המסורת, להרים כוסית לחג. פרופ' אורן בירך ואמר כי הלב מתרחב כאשר סוקרים את העשייה בבית החולים
1/04/2012

 

 

לקראת חג הפסח, במיטב המסורת הנהוגה במרכז הרפואי הלל יפה, התכנסו עובדי בית החולים והנהלתו לטקס הרמת כוסית ונשיאת ברכות לקראת חג הפסח וחג האביב. עוד כיבדו בנוכחותם: מר חיים אביטן, ראש עיריית חדרה וצוותו, מר אורי דיסטניק, ראש מועצת בנימינה-גבעת עדה, ומר משה חי, ראש מועצת אליכין.

 

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, בירך את הקהל הרב שגדש את האולם וציין כי למרות השנה הלא קלה שעמדה בפני בית החולים וצוותו, הרי שהלב מתרחב ונמלא גאווה כאשר עוצרים וסוקרים את העשייה הענפה בבית החולים – הן ביומיום, והן לטווח הארוך.  

 

פרופ' אורן ניצל את הטקס כדי להודות לצוות על מסירותו ועל העבודה הקשה והמבורכת שנעשית בכל עת וללא הפסק. לדברים אלו הצטרף ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי, שציין את האביב כעונת התחדשות ופריחה, כפי שהייתה שנת 2011 עבור המרכז הרפואי הלל יפה ואנשיו עם פתיחת בניין האשפוז החדש. 

 

 

מרימים כוסית. מימין: ד"ר בן משה, חיים אביטן, פרופ' אורן, חי משה ואורי דיסטניק 

צילום: ציון יחזקאל

 

בסיום הטקס הקריאה הגב' שרה זעירא, מתנדבת במחלקה הנוירולוגית, שיר שנכתב על ידי אמנון ריב"ק, שכותרתו: "כל אדם צריך מצרים", אשר דיבר על הקשיים שעובר אדם בדרך להכרת הטוב בחייו. לאחר הקראת השיר, יצא הקהל הרב לרחבת הכניסה וכולם הרימו  כוסית לחיים.  

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד