הדר דף הבית בלי JCI

הלל יפה: ד"ר ריבר מונה למנהל מחלקת נוירולוגיה

ד"ר ירון ריבר החליף את פרופ' רפי קרסו, ששימש 21 שנים בתפקיד מנהל המחלקה. ד"ר ריבר הקים את מרפאת הבוטוקס בהלל יפה, הוא מנהל מרפאת הכאב, ושותף להקמת מרפאת הסינקופה
8/05/2012

 
ד"ר ירון ריבר

במהלך חודש אפריל מונה למחלקה הנוירולוגית של המרכז הרפואי הלל יפה מנהל חדש –  ד"ר ירון ריבר. ד"ר ריבר החליף את פרופ' רפי קרסו, שהקים את המחלקה הנוירולוגית ושימש במהלך 21 שנים מנהלה. פרופ' קרסו שימש גם כמנהל מרפאת הכאב וכן כמנהל האקדמי של בית הספר לרפואה משלימה של "הלל יפה", תפקיד שימשיך למלא.

 

ד"ר ריבר הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב (1985), ואת התמחותו בנוירולוגיה ביצע בבית החולים הדסה עין כרם, שם שימש כרופא עד לשנת 1996. בין השנים 1996 ל- 1997 ביצע תת התמחות (fellowship) ברפואת כאב במחלקה הנוירואונקולוגית במרכז הרפואי "סלואן קטרינג" לחקר הסרטן בניו יורק, ארה"ב. בהמשך, בין השנים  1997 ל- 1998, ביצע תת התמחות נוספת בשירות לשיקום וטיפול בכאב כרוני, בבית החולים אבוט נורטווסטרן במיניאפוליס, מינוסטה, ארה"ב.  

 

עם חזרתו לארץ בשנת 1998 כיהן כרופא בכיר במחלקה לנוירולוגיה בבית החולים בני ציון בחיפה, שם ניהל גם את מרפאת כאבי הראש, עד לשנת 2009, אז מונה לסגן מנהל המחלקה לנוירולוגיה במרכז הרפואי הלל יפה. עם פרישתו של פרופ' קרסו, מונה ד"ר ריבר למנהל המחלקה בפועל, עד למינויו הרשמי באפריל 2012.  

 

במהלך שש שנות עבודתו בביה"ח "הלל יפה", פתח ד"ר ריבר את שירות מרפאת הבוטוקוס, אחת משש מרפאות קיימות בישראל. כמו כן, הוא מנהל את מרפאת כאבי הראש של בית החולים ולאחרונה היה שותף בפתיחתה של מרפאה משולבת מומחים (ראשונה בארץ) לטיפול בסינקופה (עילפון). ד"ר ריבר עוסק במחקר בתחום של כאבי צוואר וכאבים מיופציאלים (כאב המוקרן ממערכת השריר והשלד). 

 

 

למחלקה הנוירולוגית»

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד