הדר דף הבית בלי JCI

לא שוכחים את התלמידים: מלגה נוספת בבית הספר לסיעוד

בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי "הלל יפה" העניק בחודש מאי האחרון מלגה נוספת לתלמידה בסיוע "הקרן לאנשים שנשכחו"
25/06/2012

מלגה נוספת, בסיוע "הקרן לאנשים שנשכחו", הוענקה בחודש מאי האחרון בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה. המלגה, על סך 11,700 שקלים, עלותה של שנת לימודים ראשונה שלמה, הוענקה לתלמידה מהעדה האתיופית, שהחלה את לימודיה באפריל 2012 בתכנית החדשה שנפתחה על ידי מינהל הסיעוד על מנת לצמצם את המחסור הרב באחיות ואחים בשוק העבודה.

 

ה"קרן לאנשים שנשכחו" ((FPF - Forgotten People Fund היא קבוצה קטנה ומסורה של מתנדבים שלקחה את המשימה לשפר את מצבן של משפחות נזקקות מהעדה האתיופית המתגוררות בנתניה. לעמותה אין עובדים או משרדים והיא מורכבת ממתנדבים התורמים מזמנם וממרצם ללא כל תמורה. 

 

הקשר של בית הספר האקדמי לסיעוד של "הלל יפה" עם העמותה נוצר על ידי מנהלת בית הספר, ד"ר מרב בן-נתן, והפך להיות קשר אמיץ וחם, שהמלגה היא רק חלק קטן ממנו.  

יש לציין כי העמותה ממשיכה ללוות את הסטודנטים במהלך הלימודים ובסיומם במטרה לאפשר לסטודנטים שלהם ניתנת התמיכה אפשרות לסיים את הלימודים בהצלחה ולמצוא עבודה בתחום לימודיהם. 

 

"מלגה זו", מציינת ד"ר בן נתן, "היא מלגה נוספת שבסיועה יכולים תלמידינו לאפשר לעצמם לימודים "בראש שקט" ככל האפשר. אנו עושים מאמצים רבים לגייס מלגות נוספות עבור תלמידנו בתכניות השונות ושמחים בכל פעם שתלמיד זוכה למימון, חלקי או מלא, של לימודיו. ההצלחה של הסטודנטים שלנו היא ההצלחה שלנו, וברור שסיוע כספי, כמו גם מתן "חממה לימודית" מוקפדת, אינו עניין של מה בכך. לשמחתי, התוצאות של תלמידינו בבחינות ואחוזי המעבר הגבוהים, מדברים בעד עצמם".

 

בית הספר לסיעוד

 

לאתר בית הספר לסיעוד 

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד